Naruto Serisine 3 Yeni Roman Daha Geliyor!

Shueisha‘nın Jump J Books resmi sitesinde Naruto serisine 3 yeni roman geleceği duyuruldu. Bu romanlardan ilki olan Naruto Dojunjou Ninden (Naruto: The Tale of the Utterly Pureheaded Shinobi) Japonya’da 4 Ağustos’ta yayımlanacak, Itachi Shinden (The True Legend of Itachi) ile Sasuke Shinden (The True Legend of Sasuke)’in ise bu sonbaharda yayımlanması planlanıyor.

a03435fbc108011efab3aee41bbf8024_666_597Naruto Dojunjou Ninden, Jiraiya’nın “roman”ı Icha Icha Paradise (Make-Out Paradise)’ın kökenini anlatacak. Naruto serisinde Icha Icha Paradise, Jiraiya’nın Icha Icha roman serisinin ilk sayısı. Gençlik romanının hikayesinde iki kişi gerçek mutluluğu ararken bir savaş alanına gider. Hikayede birbirine açık olmaya alışkın olmayan bir adam ile kadının olağanüstü ve saf savaşı ele alınıyor.

FChvnfyH3jUItachi Shinden ile Sasuke Shinden ise Naruto Shinden roman serisinin ilk iki sayısı olacak. Hikaye gerçeği görebilen gözleri olan ve umut ile çaresizlik arasında yaşayan erkek kardeşleri ele alacak. Itachi’nin geçmişi ile Sasuke’nin geleceği gün yüzüne çıkacak.

tumblr_npyzlb4tp71u1l1fgo1_400J Books sitesi ayrıca altıncı ve son sayı olan Akatsuki Hiden‘in kapağını yayımladı. Naruto – Akatsuki Hiden: Sakimidareru Aku no Hana (Naruto – The Akatsuki’s Hidden Story: Evil Flowers in Full Bloom) Japonya’da 3 Temmuz’da satışa sunulacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Deniz Abancı

- Bilgisayar Müh. Öğrencisi - Anime Takipçisi - Çizer - Oyuncu (Genellikle strateji türü hariç)