NA LCS Ekibi Team Liquid Adrian’ı Kadrosuna Kattı!

Team Liquid devasa bir transfere daha imza attı. 

Durumu an itibariyle pek de parlak olmayan ve kısa süre önce Yiliang “Doublelift” Peng’i kadroya katan League of Legends ekibi, eski saldırı gücü taşıyıcısı Chae “Piglet” Gwang-jin’i orta koridora taşımıştı. Team Liquid, Phoenix1 takımının destek oyuncusu olan Adrian “Adrian” Ma’yı da kadrosuna katarak, harika formasyonlar oluşturabilecek bir takım haline geldi.

 

Yedek Kalacak

Team Liquid, Adrian’ı satın almasına rağmen önümüzdeki hafta maça Matthew “Matt” Elento ile başlayacak. Farklı maçlarda birbirlerinin yerlerini tutacak gibi gözüken oyuncular, takım koçlarına değişik kombinasyonlar elde etme şansı veriyor.

Team Liquid, Adrian, Matt ve Doublelift’in birlikte onlara çok fayda sağlayacağını düşünüyor. Yaptığı transferle adından sıkça söz ettiren takımın sıradaki hamlesini bekleyip göreceğiz. 

An itibariyle Team Liquid Kuzey Amerika LCS sıralamasında 3 galibiyet ve 9 yenilgilik skorla sonunculuğu paylaşmakta. Doublelift ve Adrian takımın ligde kalması için her şeylerini ortaya koymak zorunda gibi duruyorlar.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!