Mynet’ten Dev Oyun Hamlesi!

Son Güncelleme Tarihi:

Mynet, Real Basketball ve Basketball Kings oyunlarını Mobilecraft’tan satın aldı.

Yeni yapılanma politikalarıyla, küresel bir internet markası olma yolunda hızla ilerleyen yerli marka Mynet, oyun sektöründe isminden söz ettirmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde çoğunluğu ABD’de olmak üzere tüm dünyada 32 milyon kişi tarafından oynanan Real Basketball ve Basketball Kings oyunları Mobilecraft‘tan satın alınarak ilk adım atıldı. Mynet, oyunları kendi deneyimini de katarak geliştirmeye devam edecek ve yeniden dünyanın alanında en popüler oyunları arasına girmesi için destekleyecek.

Ana hedef, küresel bir oyun yayıncısı ve oyun ihracatçısı olmak!

Mynet’in CEO’su Bilgen Aldan, bu satın almanın, ana hedefleri arasında bulunan küresel bir oyun yayıncısı ve oyun ihracatçısı olma yolunda attıkları ilk adım olduğunu belirtti.

Yeni yatırımlarıyla ilgili olarak, “Mynet’in geleceği için belirlediğimiz yol haritasında oyun sektörünün önemli bir yeri bulunuyor. Global bir B2C çözüm sağlayıcısı ve oyun ihracatçısı olma hedeflerimizi, yapay zekâ ve Blockchain gibi yenilikçi teknolojileri tüm servislerimize entegre ederek genişletiyoruz.” dedi. Ayrıca bağımsız oyun geliştiricilerini ve oyun stüdyolarını Mynet’in bünyesine katarak bir yayıncı olarak oyun sektörüne yön vermek istediklerini belirtti.

Biz de oyun sektörüne yaptıkları yatırımlar ve katkılardan dolayı Mynet’e teşekkür ederiz. 🙂

Power League Gaming’den Abu Dabi’de CS:GO Turnuvası

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.