My Hero Academia 3. Sezon Geliyor!

My Hero Academia anime serisinin resmi web sayfası tarafından yeni bir tanıtım videosu ve oyuncu listesi yayınladı.

Yeni tanıtım videosu 3. sezonun 2. kısmını içermekle beraber aynı zamanda Lenny Code Fiction’ın gerçekleştirdiği yeni tema şarkısı olan “Make my story“i de barındırmakta.

Karşınızda yeni karakter tasarımları : 

Makoto Furukawa – Seiji Shishikura

Minori Chihara – Camie Utsushimi

Ryota Iwasaki – Inasa Yoarashi

My Hero Academia’nın yeni sezonunun ikinci kısımı 14 Temmuz tarihinde başlayacak ve Kohei Horikoshi‘nin orijinal mangasından “Pro Hero Provisional License Exam” arkına girecek. Yeni sezon 7 Nisan tarihinde anime severler ile buluşmuştu. Elimizdeki bilgilere göre serinin üçüncü sezonu 25 bölüm uzunluğunda olacak.

My Hero Academia Nasıl Bir Seri?

İnsanların olağan dışı bir şekilde değişmesinden sonrasını konu alıyor. İnsanlar çeşitli yetenekler yani ” özgünlükler” ile doğarken çok ufak bir kısmı ise normal bildiğiniz düz insan olarak dünyaya geliyor.  Bu özgünlüklerin yeni çıktığı dönemde hükumetler çöküyor, yasalar uygulanamaz hale geliyor ve kaos baş gösteriyor. Süper-kahramanlık bir meslek haline geliyor ve maaşlı memurlar oluyorlar. Hikayemiz dünya tekrar bir düzene oturmuşken başlıyor. Midoriya Izuku dünyanın 1 numaralı kahramanı All Might’a takıntılı onun gibi olmak isteyen ufak bir çocuktur. Diğer çocukların özgünlükleri ortaya çıktığında o hala aynı olmaya devam etmiştir. Doktora bununla ilgili olarak giden Izuku , bu dünyada olunması neredeyse imkansız olan sıradan bir insan olarak hayatını devam ettireceği haberini almıştır doktordan. Fakat asla pes etmeyen yapısı ve sonsuz kararlılığı sayesinde kahramanı All Might’ın da mezun olduğu Yuuei Akademisine girmeyi hedeflemiştir. Her sene binlerce başvuru arasından çok ufak bir yüzdeyi bünyesine katan Japonya’nın en iyi akademisi onun için henüz bir rüyadır.

League of Legends Yükselme Ligi Başlıyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!