Müthiş Bir Kadro! Hakata Tonkotsu Ramens Kadrosu Duyuruldu!

Geçen ay anime adaptasyonu yayınlanacağı duyurulan Hakata Tonkotsu Ramens’in şimdi de seslendirmen ve yönetmen kadrosu açıklandı! Ben kadroyu öğrendiğimde çok heyecanlandım. Eminim siz de bu kadroya bayılacaksınız.

 

Macros Delta’nın yönetmeni Yasuda Kenji yönetmen koltuğunda olacak. Senaryonun başında ise Jojo’s Bizarre Adventure ve Shokugeki no Souma’nın senaristi Yasukawa Shogo olacak. İnoue Hideaki karakter tasarımlarıyla ilgilenirken Code Geas’tan tanıdığımız Yotaro Nakagawa ise kontrollerle ilgilenecek. Anime, animasyon şirketi Satelight tarafından üstlenildi.

Hakata Tonkotsu Ramens Seslendirme Kadrosu

Şimdiye kadar açıklanan seslendirme kadrosu ise inanılmaz. Özel dedektif Kenji Banba, Daisuke Ono (Kuroshitsuji – Sebastian, Durarara!! – Shizuo) tarafından seslendirilecek. Suikastçi Lin Xianming ise Yuuki Kaji (Shingeki no Kyojin – Eren, Fairy Tail – Lyon) ile hayat bulacak. Kobayashi Yuusuke (Arslan Senki – Arslan, Shokugeki no Souma – Zenji), çaylak Saito’nun sesi olacak. Tabii ki bu kadar değil. Ünlü seslendirmenler Daisuke Namikawa (Fairy Tail – Jellal, K – Yashiro) ve Nakamura Yuuichi (Fairy Tail – Gray, FMA – Greed)’nin de seslendirme kadrosunda olduğu açıklandı. Ancak seslendirdikleri karakterlerle ilgili bir açıklama gelmedi.

 

Anime müthiş bir kadroya sahip sizce de öyle değil mi?

 

Anime Önerileri #3 – Orange

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.