MSI ile GameX 2015’de Oyuna Doyacaksınız!

17-20 Aralık tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek olan GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı‘nda MSI oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Bilgisayar oyunculuğu denildiğinde akla gelen ilk marka olan MSI bu yılki standında sadece yeni ürünlerini sergilemekle kalmayacak, aynı zaman ödüllü turnuvalar, meşhur youtuberlar ve HWA Gaming’in dünya şampiyonu e-sporcularıyla oyun tutkunlarının mestedecek birçok etkinliğe de imza atacak.

En yeni 6. Nesil Intel işlemciler ve NVIDIA GTX 900 serisi ekran kartları ile güçlendirilmiş oyuncu notebooklarına ek olarak sadece gözlerinizle oyun oynayabildiğiniz özel MSI notebookta ilk defa Türkiye’de sergilenecek. Gaming serisi All in One bilgisayarlara ek olarak MSI’ın üst seviye anakart ve NVIDIA GeForce GTX 900 serisi ekran kartları da Corsair tarafından güçlendirilmiş bileşenlerle oluşturulmuş sistemlerde yer alacak.

hwa-gaming-koc-umur-akinci

MSI, GameX 2015‘in espor sever kitlesini de es geçmiyor! Ana sponsoru olduğu HWA e-Spor takımının Hearthstone, League of Legends ve FIFA 16 oyuncuları, taraftarları ile MSI standında buluşacak! HeathStone’da eğer tüm kartlar açık oynamak istiyorsanız bu şansı kaçırmayın. Ziyaretçilerimiz, favori e-sporcuları ile tanışma fırsatı yakalamanın yanı sıra, stant içinde bulunan oyun alanında, karşılıklı maç yapma imkanına da sahip olacak!

youtuber

Buğra Kazancı, Melih Uçar, Duygu Köseoğlu, Dost Kayaoğlu, Ferit Karakaya, Yavuz Selim gibi sevilen online video içerik üreticilerinin de takipçileri ile buluşacağı MSI standı, GameX‘in en canlı köşelerinden biri olacak!

GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı, 17-20 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde! Ücretsiz online davetiyenizi almayı unutmayın!

gamex-2015-ucretsiz-online-davetiye-2

ÜCRETSİZ ONLINE DAVETIYE

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!