Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Mount & Blade serisinin yıllardır beklenen devam oyunu sonunda duyuruldu. Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi TaleWorlds Entertainment’ın tüm sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

7 yılı aşkın süredir geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord, sadece hayranları değil tüm oyunseverler tarafından merakla bekleniyor. Uzun zamandır geliştirilen oyun, oyuncularda büyük bir beklenti oluşturmayı başardı. Umarız tüm beklentiler karşılanır ve ortaya muazzam bir iş çıkar. Bugün ise başta, hala Warband’a gömülü kalanlar olmak üzere tüm oyuncuları sevindirecek Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi Mart 2020 olarak duyuruldu.

Kuru kuru değil, videosu yanında

Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi bir metin olarak değil, bir video ile duyuruldu. Paylaşılan videoyu aşağıda bulabilirsiniz. İzledikten sonra yazıya devam edelim. 🙂

Erken Erişim?

Videonun sonunda da gördüğünüz gibi, oyun Mart 2020’de çıkacak ama erken erişim halinde. Ey TaleWorlds, madem erken erişimde çıkaracaksın oyunu, niye bu kadar bekledin. Verseydin bize oynardık. Sonrasında yavaş yavaş güncelleme mi yapacaksın, yenilikler mi ekleyeceksin artık, yapardın hepsini. O kadar bekledikten sonra bir de erken erişimde açılması cidden üzücü oldu. Büyük ihtimalle, Mart 2020’de daha bitmemiş bir oyunla karşılaşacağız. Bakalım tam halinin çıkışını kaç sene bekleyeceğiz.

TaleWorlds Entertainment’ın sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

GameX 2019 Cosplay Yarışması Kayıtları Başladı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'