Mortal Kombat 11 Ömrünü Tamamladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Ünlü dövüş oyunu serisi olan Mortal Kombat serisinin son oyunu olan Mortal Kombat 11’e verilen desteğin sonuna gelindiği belirtildi.

Mortal Kombat 11 Ömrünü Tamamladı!

Netherrealm Studios tarafından paylaşılan tweet aracılığıya oyuna verilen desteğin sonuna gelindiği belirtildi:

Bu demek oluyor ki merakla beklenen Kombat Pack 3 maalesef gelmeyecek. Oyuna 2 yıldan fazla destek veren ve uzun süreli destek sözünü tutan Netherrealm Studios, yeni projesine odaklanacağını söyledi.

Yeni projenin ne olduğu konusunda pek çok söylenti var. Ed Boon, hem DC hem de Marvel filmlerinde çalışmış olmasından dolayı, James Gunn’ı tebrik eden bir tweet atmıştı. Genelde hayranlara gizli mesajlar vermeyi seven Ed Boon, bir Marvel vs DC dövüş oyununu da gizlice sızdırmış olabilir. Bunun yanı sıra Mortal Kombat evreni ile Marvel evreninin kesiştiği bir dövüş oyununun da geliştiriliyor olabileceği konuşuluyor. Yeni proje Injustice 3 oyunu da olabilir. Zaten hali hazırda 2 evreni elinde tutan Netherrealm Studios, bu evrenlerde dövüş oyunu yapıyor da olabilir ama şirketin gelecekte dövüş oyunlarının yanı sıra başka oyun janralarına da yöneleceği yönünde söylentiler vardı. Bir sonraki projenin dövüş oyunu olmaması ihtimali de var.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.