Mobile Legends Türkiye Elemeleri Başvuruları Başladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Mobile Legends Bang Bang Dünya Kupası (M1) Türkiye Elemeleri Başvuruları Başladı!

Milyonlarca oyuncuya sahip olan Mobile Legends, Mobile Legends Bang Bang Dünya Kupası (M1) için başvurularını başlattı. Başvuru süresi 12 Temmuz – 21 Temmuz tarihleri arasında olacak ve Mobile Legends Bang Bang Dünya Kupası Türkiye şampiyonunu belirlemek için 6 kademeli eleme sistemi uygulanacak.

MLBB Dünya Kupası Türkiye Elemeleri turnuva takvimini bir gözden geçirelim.

Ön Eleme Süreci (22 Temmuz – 23 Temmuz): Online şekilde oynanacak olan ön elemeler, son 16 takım kalana kadar devam edecek.

Son 16 Eşleşmeleri (24 Temmuz): Canlı yayında çekilecek olan kura ile son 16 takımın eşleştirilmesi yapılacak.

Aşama 1A (27 Temmuz): Son 16 turunun ilk aşaması ve çevrim içi oynanacak.

Aşama 1B (3 Ağustos): Son 16 turunun ikinci aşaması ve çevrim içi oynanacak.

Çeyrek Final (17 Ağustos): Sadece son 8 takımın kaldığı bu etapta, daha heyecanlı maçlar ile turnuva heyecanı devam edecek. Maçlar yine çevrim içi olarak oynanacak.

Büyük Final Günü (24 Ağustos): Mobile Legends Bang Bang Dünya Kupası Türkiye Elemelerinde sona kalmayı başaran 4 takım, İstanbul’da karşılacaklar. Yarı Fınal Maçları, Üçüncülük ve Şampiyonluk Maçı olmak üzere oynanacak çekişmeli maçlar sonrasında şampiyon olan takım ile Rusya Şampiyonu arasında dostluk maçı oynanacak.

Peki ödül ne?

Mobile Legends Bang Bang Dünya Kupası Türkiye Elemeleri havuzu için büyük ödül, 35.000 TL ve ek olarak oyun içi 250.000 Elmas olacak. Eğer siz de bu turnuvaya katılıp ülkemizi temsil etmek isterseniz buradan başvuru yapabilirsiniz. Katılacak oyunculara şimdiden başarılar dileriz.

Dragon Quest Builders 2 Nintendo ve PlayStation’da

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.