Mobil cüzdan sistemi Pay2Phone kullanıma açıldı

Bir Türk markası olan Pay2Phone, dünyanın alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek

Uluslararası mobil cüzdan Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı. Tüketicinin, kredi kartı veya banka hesabı kullanmadan, sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden yapacağı tüm harcamalarda kullanabileceği Pay2Phone, kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Dünyada bir ilk olan, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2hone, tüm para birimlerini kullanarak, para göndermeye ve internet üzerinden alışveriş yapmaya farklı bir boyut getiriyor.

Pay2Phone kullanıcıları, yerli ya da yabancı, hangi GSM operatöründen hizmet alırlarla alsınlar, istedikleri para birimiyle cep telefonlarını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilecekler. Pay2hone, ekonominin teknolojiye bağımlı hale geldiği günümüzde, tamamen Türk sermayesiyle, farklı sektörlerden ortak ilgiye sahip genç Türk girişimciler tarafından, tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirildi.

Sistem nasıl çalışıyor? 

Pay2Phone kullanıcıları, kendilerine en yakın Pay2Phone bakiye yükleme noktasına giderek nakit olarak ya da uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemleriyle Pay2Phone hesaplarına kolay ve hızlıca bakiye yükleyebiliyor ve Pay2Phone uluslararası mobil cüzdan ile anlaşmalı web sitelerinden, “Pay2Phone ile öde” seçeneğini kullanarak; cep telefonu numaralarını, parolalarını ve sms ile gelen onay kodlarını yazarak alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

İnternetten alışveriş, hiç bu kadar güvenli olmadı!

Pay2Phone, yapılan tüm işlemleri tek kullanımlık sms şifre ile güvence altına alıyor. Kolay ve güvenli kullanımı ön planda tutan Pay2Phone, oluşturduğu yaygın bayi ağı ve çeşitli yükleme seçenekleri sayesinde, kısa süre içinde herkesin kolay ulaşabileceği uluslararası bir sistem olmayı hedefliyor.

Pay2Phone Hakkında

Tamamen Türk sermayesi ile kurulan Pay2Phone, kullanıcıların kredi kartı veya banka hesabı kullanmadan sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden alışveriş yapmalarına, para transferi gerçekleştirmelerine imkan tanıyan uluslararası bir sistemidir. www.pay2phone.com

pay2phone_site

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!