Minion Rush, 5. Yıl Dönümünü Yeni Bir Güncelleme İle Kutluyor

Yayınlandığı günden bu yana neredeyse bir milyar indirme sayısına ulaşarak dünyanın en çok indirilen oyunlarından biri olan Minion Rush koşusuna soluksuz devam ediyor ve oyuncularını yepyeni deneyimler ve ücretsiz oyun içi eşyalar ile ödüllendiriyor.

Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, Illumination Entertainment ve Universal Games ortaklığıyla, Minion Rush beşinci yıl dönümünü kutlamaktan büyük heyecan duyuyor. Oyun topluluğu tarafından yapılan geri bildirimler ve tavsiyeler temel alınarak yapılan oyun iyileştirmeleri ve geliştirmeleriyle oyuncular ödüllendirilirken, App Store, Google Play ve Amazon App Store’dan indirilebilen oyunun, ‘5. Yıl Şöleni” güncellemesi aşağıdaki yenilikleri içeriyor:

YENİ BİR GÖRÜNÜM: Gru’un İni, oyunculara birçok farklı oyun odalarına erişim imkanı sunuyor! Her bir oda tamamlanması gereken farklı görev setleri ya da tematik etkinliklerle eşsiz tecrübe alanlarını yansıtıyor.

KOSTÜM KARTLARI: Popüler Minion Rush kostümleri artık daha heyecan verici ve edinilebilir oluyor! Yetenekleri geliştirilebilir, her biri özel bir güçlendirmeye sahip 70’ten fazla kostüm kilidi açılarak edinilebilecek.

YENİ AJAN SIRALAMALARI: Oyuncular artık Minion Ajanlarına dönüşüyor ve bu da kostümlerinin casus kıyafetleri olduğu anlamına geliyor! Kilidi açılmış ve yükseltilmiş kostümlerinin miktarı ise oyuncuların ajan sıralamaları ile Gru’nun İni’nden erişilebilen odaları belirliyor.

ALTIN TOPLAMA: Altın toplama hiç bu kadar eğlenceli ve ödüllendirici olmamıştı! Oyuncular bu yeni para birimini kostümlerin kilidini açmak için kullanabilecekler.

 

Minion Rush’ın Oyun Yöneticisi Jorge Valentín González Coya, “Bu yıl dönümü Minion Rush için inanılmaz bir dönüm noktasını müjdeliyor.” dedi ve “Oyun, yayınlanmasından beş yıl sonra 1,7 milyon günlük aktif kullanıcılı bir topluluğa sahip ve biz onların zevk almaları için mümkün olan en iyi “Minion” deneyimini sunmaya kararlıyız. Yıllarca süren istikrarlı geri bildirimleri için oyuncularımıza teşekkür ediyor ve yıl dönümü kutlamasını anmak için onları oyun yükseltmeleriyle ödüllendirmeyi dört gözle bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Universal Brand Development Oyunlar ve Dijital Platformlar başkan yardımcısı Chris Heatherly ise, “Neredeyse 1 milyar indirme sayısıyla* Minion Rush dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri.” olduğunu belirtti ve “Bu ivmenin dünya çapındaki sadık hayranlarımız için eğlenceli ve yeni geliştirmeler sunan oyun içi kutlamaya ile sürmesini istiyoruz.” dedi.

Minion Rush, uygulama içi satın alma seçenekleriyle, App Store, Google Play ve Amazon App Store üzerinden indirilebilir.

Asphalt 9: Legends İlk Güncellemesi Yayınlandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.