Metro Exodus Epic Games Mağazasına Özel Olacak

Epic Games ve Deep Silver tarafından yapılan açıklamaya göre 2019’un en çok beklenen oyunlarından biri olan Metro Exodus yalnızca Epic Games mağazası üzerinden satılacak

Yakın zamanda kendi çevrimiçi oyun mağazasını açan Epic Games tarafından geçtiğimiz gün yapılan açıklamayla, çıkışı milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla beklenen Metro Exodus oyununun Epic Games mağazasına özel olacağı ve sadece bu platformda satılacağı duyuruldu.

Daha önce de Steam’den ön siparişine başlanan oyun düşük bir fiyattan çıkmış, daha sonra fiyatı 3 katına çıkmıştı. Epic Games’in bu hamlesiyle birlikte oyun Steam mağazasında da satışa kapatıldı. Bu süreçte oyunu Steam üzerinden satın alanlar, Steam üzerinden oynamaya devam edebilecekler.

Şu an ön siparişle alınabilen oyunun Avrupa fiyatı 49.99 Euro olurken, ülkemizde ise 309TL’den satışa sunuldu. Oyunun hem standart hem de Gold sürümleri mağazada olacak. Ayrıca yapılan açıklamaya göre serinin önceki oyunları olan Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux da ilerleyen dönemde Epic Games mağazasındaki yerini alacak.

Scooby Doo’dan Shaggy, Mortal Kombat 11’e mi Gelecek?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.