Max YouTube Star Yarışması Finalistleri Belli Oldu

Max’ın YouTube işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk YouTube yarışması Max YouTube Star’ın finalistleri belirlendi. Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman, Elif Yalçın ve Buket Sena Özdemir (Moda Benim Hayatım) gibi sevilen Vlogger ve Youtuber’ların seçtiği 18 finalist, çektikleri videolarla Türkiye’nin YouTube Star’ı olmak için yarışacak.

Hem eğlenceli hem de öğretici içeriklerle çocukların gelişimlerine katkı sağlayan Max’ın, YouTube işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlediği Türkiye’nin ilk YouTube Star yarışması “Max YouTube Star”ın finalistleri belirlendi. 8-17 yaş arası çocukların konu sınırlaması olmadan çektikleri videoları değerlendiren, yarışmanın jürisi ünlü vlogger’lar Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman, Elif Yalçın ve Buket Sena Özdemir (Moda Benim Hayatım) 18 finalisti seçti.

Ünlü vlogger’lar koçluğunda üç takıma bölünen finalistler, 7 Temmuz’a kadar her hafta farklı konularda çektikleri videolarla “en çok izlenen” olmak için yarışacak. 7 Temmuz’a kadar her takımdan videoları en çok izlenen birer kişi yarışmanın kazananı, üç takımın birincileri arasından videoları en çok izlenen ise Max YouTube Star unvanının sahibi olacak.

Max YouTube Star’a toplam 202 bin başvuru yapıldı, yarışmanın videoları ise bugüne dek 25 milyondan fazla izlendi.

İşte takımlar ve finalistler:

Furkan’ın Takımı: Bahadır Arıca, Berat Kaba, Enes Eren Güzel, Mahsun Boytaş, Okan Sarıoğlu,Ömer Sait Yeşiltepe
Buğra’nın Takımı: Ada Büyük, Eren Demirel, Andaç Mert Çakır, Fatih Atalay Demir, Ecenur Şimşek, Yiğit Pekyiğit
Elif & Buket’in Takımı: Ahmet Can Gider, Baran Balaban, Berkay Özen, Muratcan Bayrak, Berfin Öztürk, Samet Ak

Fortnite’ın Yeni Güncelleştirmesi Oyuna Gaz Bombasını Getiriyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.