Marvel’s Spider-Man’in Hikaye Traileri Yayınlandı!

Oyuncular tarafından en çok beklenen oyunlardan biri olan Marvel’s Spider-Man’in hikaye traileri yayınlandı.

Insomniac Games tarafından geliştirilen Spider-Man’in E3 2018’de yayınlanan Gameplay videosu oldukça ilgi çekmişti. San Diego Comic Con fuarında Marvel Entertainment tarafından “Marvel’s Spider-Man – SDCC 2018 Story Trailer” adında bir hikaye videosu gösterildi ve video YouTube’da yerini aldı.

Marvel’s Spider-Man | E3 2018 Gameplay

Tek kelime ile mükemmel. Muazzam grafikleri, aksiyon/hareket çeşitliliği, efsanevi atmosferi ile oyuncuları etkilemeyi başaran oyun, hikaye konusunda da geri kalmayacak gibi görünüyor. Trailer’da Osborn Endüstrileri Binası ve Norman Osborn’un kendisini görebiliyoruz. Çizgi romanda da olduğu gibi Norman, bir vali olarak oyuna işlenmiş. Video da ilk kez Silver Sable’ı görüyoruz, elbette ki daha birçok kötü karakter mevcut. Peter’in kız arkadaşı Mary Jane Watson ve arkadaşı Miles Morales’i de görebiliyoruz.

Marvel’s Spider-Man | SDCC 2018 Story Trailer

Marvel’s Spider-Man | PS4 Pro Limited Edition

Uncharted, God of War gibi özel üretim konsollara sahip olan oyunların yanına Spider-Man’da eklendi. San Diego Comic Con fuarında yer alan bu özel konsolun fiyatı ise 399.99$. Konsolun çıkış yapacağı tarih 7 Eylül olarak açıklandı.

Beşiktaş Esports Kadın CS:GO Takımını Duyurdu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!