Marvel’s Spider-Man Gameplay Fragmanı Yayınlandı

Son Güncelleme Tarihi:

Sony Interactive Entertainment,  Insomniac Games ve Marvel’ın ortaklaşa çalışarak geliştirdiği Marvel’s Spider-Man oyununun çıkış fragmanı yayınlandı.

Gelmesini dört gözle beklediğimiz PS4 exclusive oyunu olan Marvel’s Spider-Man için son fragman yayınlandı. 7 Eylül 2018’de çıkacak oyun için bazılarımız şimdiden ön sipariş verdi bile… Hatta bazılarımız bu özel oyun için sınırlı sayıda üretilen PS4 Pro Limited-Edition Marvel’s Spider-Man Bundle’ını satın aldı.

Bugüne kadar yayınlanan fragmanlardan ve E3’de gördüğümüz 9 dakikalık oynanış videosundan yola çıkarak oyun hakkında bir çok bilgi edindik. Bu fragmanların dışında Sony benim gibi oyunun hikayesine meraklı olan kişiler başka ayrıntılar da verdi. Sony kendi sitesinde oyunun geçtiği New York şehrinin en iyi gazetesi olarak tanıttığı Daily Bugle gazatesinde Spider-Man’in düşmanlarını tanıttı.

Gazetede bunun dışında New York vatandaşlarının Örümcek Adam hakkında ne düşündüğü de belirtildi. ”ÖRÜMCEĞİN ARDINDAKİ ADAM” başlığı ile yazılan haberde vatandaşlar şu cümleleri sarf ediyor:

Bryan I., Manhattan: “Bahse girerim trapezin heyecanını kaçıran eski bir sirk ucubesidir. Bir düşünün, sanki tek işi oymuş gibi bir binadan diğerine ağ atıyor.”

James S., Bronx: “Onun kim olduğunu bilmiyorum ama ne olduğunu iyi biliyorum: Bir suçlu. Eğer o sahiden bizim tarafımızda olsaydı yüzünü gösterirdi. Yoksa yakaladığı maskeli düzenbazlardan hiçbir farkı yok.”

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Serhat Yalçın

Oyun, teknoloji ve popüler bilim meraklısı...