Marvel’dan Tüyler Ürpertici Çizgi Roman: Absolute Carnage

War Of The Realms (Alemler Savaşı) gibi büyük bir çizgi roman gelip geçti. Dc Comics ile büyük bir yarış halinde olan Marvel Comics’in yeni yayınlayacağı çizgi romanına bir bakış atabiliriz. İşte o çizgi roman, Absolute Carnage.

Yapımcılığını Donny Cates, Ryan Stegman ile şirketlerinin üstlenmiş olduğu “Absolute Carnage” isimli çizgi roman, bu büyük markanın yeni gözdesi olma özelliğini taşıyor.

Bu sonbahar çıkacak olan ve “genetiklerde değişim” konulu, radarımızdaki yeni büyük çizgi roman kendisi. Yeni filmi ile dikkatimizi çekmiş olan Venom ile Cletus Kasady/Carnage’ın karşı karşıya gelmesini bize güzel bir dil ile sunuyor. Kasady’nin yeni karakteri olan Dark Carnage’ın dış görünüşüne gelirsek… Bu şey kabuslarınıza girecek kadar korkunç görünüyor. Anlaşılan bunu okuyan çizgi roman okuyucuları bir hafta kendilerine gelemeyecek.

Bu çizgi roman karakterine en iyi bakış, varyant bir kapağın yapımcısının ricası ile John Tyler Christopher’dan -Marvel’ın sürekli genişleyip duran aksiyon figürü paketlerini tasarlayan ve baktığımızda bu konuda çok iyi olan bir sanatçı- geliyor. “Söylemeye gerek bile duymamaktayız ki, Carnage adeta yepyeni bir cehennemden sizin kabuslarınıza girebilmek için çıkagelmiş gibi görünüyor!” Duyurusu daha önce C2E2 adlı etkinlikte yapılmış olan Absolute Carnage, Spider-Man hayranlarına önemli bir Marvel karakteri olma konusunda söz veriyor. Duyurudaki videoda ise Cates, Kasady’nin diğer zamanlarından çok daha kötü bir şekilde olduğunun spoilerını veriyor bizlere.

“Cletus Kasady döndü ve kendisi her zaman olduğundan daha ölümcül. Absolute Carnage, Symbiote ismini taşıyan şeye sahip olan her varlığı, Peter’ın siyah suiti bulduğu zamandan itibaren var olan tüm symbioteları kapsıyor. Maximum Carnage’den Venomize’a kadar, herkesi birer hedef olarak sınıflandırıyor.” diyor Cates.

Absolute Carnage orjinal özetini aşağıda bulabilirsiniz.

“Venom’un dünyasını yaklaşık bir yıl önce tepetaklak eden o uğursuz symbiote, Dommy Cames ve Ryan Stegman tarafından tekrar ortaya çıkartılmak üzere. Ama bu defa kurban Carnage ve Venom’u daha önce giymiş olan herkes onun gözünde birer ölü! Marvel Evreni’nin çevresi zaten aylardır onun tarafından sarılmış durumda ama Cletus Kasady standlara son büyük dönüşünü New York 60-PAGE hikayesinde yapmak üzere. Ve kendisinin tek isteği bütün şehri kızıla boyamak!”

Absolute Carnage #1 ise 7 Ağustos’ta raflarda ve okuyucuların hafızlarındaki unutulmaz yerini alacak.

Borderlands 3 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!