Marvel Studios, 3 Yeni Disney Dizisini Birden Duyurdu

Disney+ dizilerine, Marvel serisinden üç yeni dizi birden ekleniyor. Marvel Studios başkanı Kevin Feige, D23 Expo 2019’da She Hulk, Moon Knight ve Ms. Marvel dizilerinin gelecek birkaç yıl içerisinde Disney+’da olacağını belirtti. Disney+ Twitter hesabında, bu üç yeni dizi hakkında sadece birer adet görsel paylaşıldı.

Marvel Studios, D23 Expo’da Üç Yeni Dizisini Birden Duyurdu

marvel studios

Disney platformunda izleyicilerin ilk defa göz atabileceği yapımların duyurulduğu D23 Expo etkinliğinde Marvel Studios başkanı Kevin Feige, She Hulk, Moon Knight ve Ms. Marvel adlı üç yeni Disney dizisinin yakında çıkacağını duyurdu. Disney+, Twitter hesabında bu yapımların sadece logo görüntülerini paylaştı. Feige ayrıca Ms. Marvel’ın bir noktada MCU’da geçeceğine dair söz verdi. Buna ek olarak, She Hulk hakkında “Bruce Banner artık sinematik evrendeki tek Hulk değil” dedi.

She Hulk, Moon Knight ve Ms. Marvel için henüz bir çıkış tarihi verilmedi. Ayrıca, bu güzel haberler sadece D23 Expo 2019’un erken safhasında verildi. 2 günü daha sürecek. Olacaklar için şimdiden hazır olun derim.

Metro 2033 Film Olarak Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emir Can Genç

Bilgilerimi, tecrübelerimi ve düşüncelerimi internet okuruyla buluşturmaktan hoşlanıyorum. Her ne kadar yeteneğimin olmadığını düşünsem de hobi amaçlı, ilgilendiğim konular hakkında bir şeyler yazmaya çalışıyorum.