Mad Max Avantajlı Fiyatıyla Playstore’da Ön Siparişte

Türkiye’nin en büyük dijital oyun platformu Playstore, büyük heyecan yaratan oyunları uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Kült film serisi Mad Max hayranı oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği “Mad Max” oyunu, avantajlı fiyatı ile Playstore’da ön siparişe açıldı.

mad max playstore logo.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, oyun dünyasının büyük heyecan yaratan oyunlarından biri olan “Mad Max” için geri sayım başladı. 1979 yılından beri sinemaseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Mad Max serisinin oyunu da serinin son filmi Mad Max Fury Road kadar heyecan yarattı.

Avalanche şirketi tarafından geliştirilen Mad Max, KDV dahil 132 TL’lik fiyatıyla Playstore’da ön siparişe açıldı. TTNET’li oyunseverler, fiyat avantajının yanı sıra 12 ay taksit seçeneğinden de faydalanabilecek.

Mad Max

Post apokaliptik bir açık dünyada hayatta kalma mücadelesi
Film serisi gibi özgün bir senaryoya sahip olan Mad Max oyunu, oyunseverlere post apokaliptik bir açık dünyada hayatta kalma mücadelesinin heyecanını yaşatacak.

Scabrous Scrotus ismindeki bir savaş lordu tarafından yönetilen ölümcül bir yağmacı grup tarafından Interceptor’ı çalınan ve tehlikeli bir yolculuğa çıkan yalnız savaşçı Max’in en çok istediği şey ise bütün bu çılgınlığı arkasında bırakıp hikâyelerde anlatılan “Plains of Silence”a ulaşmak ve huzura ermek.

Max’in amacına ulaşmasına yardım edecek oyuncular, aynı zamanda oyun içinde de geliştirmeler yapabilecek. Interceptor’larını geliştirebilmek için çaba gösterecek oyuncular, aynı zamanda araçlarıyla taşıt savaşlarına katılabilmenin yanı sıra performans, zırh ve silah konularında savaş makinelerini inşa etmeye çalışacaklar. Mad Max oyuncuları aynı zamanda ilkel Wasteland’i ehlileştirme şansına da sahip olabilecekler.

Ön sipariş vasıtasıyla Mad Max’i satın alan oyunseverler, Max’in en önemli arabalarından “The Ripper” isimli aracın da sahibi olacak.

“Mad Max” hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve ön sipariş vermek için aşağıdaki adresi ziyaret edilebilirsiniz
http://www.playstore.com/#!/urun/mad-max

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edilebilirsiniz.

www.facebook.com/playstore
www.twitter.com/Playstore
www.playstore.com

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!