LoL'ün Türkiye sunucusundaki ortamını daha cazip kılmak adına yeni bir proje

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends Türkiye ekibi, League of Legends’ın Türkiye sunucusundaki ortamı daha iyi bir hale getirebilmek adına çalışmalarına devam ediyor. Ekibin bu yöndeki yeni projesi, “Örnek Oyuncu ol, hediyeleri kazan!” sloganıyla duyuruldu.

League of Legends Türkiye ekibinin, League of Legends’ın Türkiye sunucusundaki ortamı daha cazip bir hale getirmek için oluşturduğu bu projede, League of Legends’ın Türkiye sunucusunda oynayan oyuncular arasında haftanın örnek oyuncuları seçilecek. Bu bağlamda her hafta farklı bir ödül, örnek oyuncuların hesaplarına eklenecek.

Ayrıca bu proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler için de bir sayfa açılmış. Projenin kurallarından, haftanın örnek oyuncularına kadar bilgi sahibi olabileceğiniz bu bağlantı ile örnek oyuncular arasında girmenin kolay yollarını keşfedebilirsiniz.

  • Bu sıralamadaki oyuncular neye göre seçiliyor?

Bu listedeki oyuncular, oyun içinde istikrarlı olarak sürdürdükleri örnek davranışlarla diğer oyuncuların takdirini toplayan ve Sihirdar Kanunu’na uyan oyuncular arasından seçiliyor. Bu oyuncular belirli kriterlere göre sıralanıyor.

  • Peki bu sıralama ne sıklıkta güncelleniyor?

Örnek Oyuncular listesi her hafta güncelleniyor. Birden fazla hafta sıralamada kalan oyuncular, isimlerinin yanına ‘Kıdemli’ simgesi kazanıyorlar.

  • Örnek Oyuncular ne gibi ödüller kazanıyor?

Örnek Oyuncular, sayfada belirtilen o aya özel kostüm/şampiyonu kazanıyorlar. Sıralamada birden fazla haftadır yer alan ‘Kıdemli’ oyuncular ise 1. haftadan sonra her hafta 3 Günlük IP Takviyesi kazanıyorlar. Örnek oyuncularımıza verilecek ödüller ayda bir sıfırlanıp, verilen ödül değişecektir.

Örnek Oyuncular hakkında daha fazla bilgi edinmek ve listeyi görmek için programın sayfasına göz atın: tr.leagueoflegends.com/ornek-oyuncular

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!