LoL ŞL: 5. hafta sonucunda oluşan puan durumu

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends Türkiye ekibinin organize ettiği League of Legends Şampiyonluk Ligi, ülkemizin başarılı League of Legends takımlarının birbirleriyle olan kıyasıya mücadeleleriyle bu hafta da seyir zevki yüksek karşılaşmalara tanık olmamıza olanak sağladı. Bir mevsimlik sezon boyunca devam etmesi planlanan League of Legends Şampiyonluk Ligi, ilerleyen dönemde daha da kızışacak gibi görünüyor.

League of Legends Şampiyonluk Ligi dahilinde oynanan beşinci hafta karşılaşmalarının sonucunda HWA’nın sekiz galibiyet ile birincilik koltuğuna oturduğunu görürken, TBF Şampiyonu Dark Passage’ın da liderlikteki rakibinden bir mağlubiyet fazlasıyla HWA’yı takip ettiğini görüyoruz. Ligin ilk iki sırasının altında yer alan AHW, Team Turquality’e geçit izni vermemeye çalışırken, son dönemdeki güzel oyunuyla dikkatleri üzerine çeken Atlas; BPI.ZONE ve ANT ekipleri ile kıyasıya bir mücadelenin içine girmiş gibi görünüyor.

Bir diğer yandan, League of Legends Şampiyonluk Ligi’nden diskalifiye olan Never-ending Cycle, her hafta iki rakibinin bir gününü karşılaşma yapmadan geçmesine sebep oluyor.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!