LoL: Frejlord için hareketli günler

League of Legends arenasının güç yönünden sert bir iklime sahip bölgesi Freljord için çok özel yenilikler geldi. League of Legends yetkilileri, Freljord bölgesi için epey emek harcamış gibi gözüküyor.

League of Legends Türkiye’nin resmi internet sitesinde “Runeterra’nın en dayanıklı insanlarına ev sahipliği yapan Freljord’a hoş geldiniz. Buraya hakim olmak için üç kabile sürekli bir savaş halinde. Ashe’in önderliğindeki Avarosalılar Freljord’u barışçıl bir şekilde birleştirmeye uğraşıyor. En savaşçı kabile olan Kışın Pençesi; Sejuani’nin liderliğinde tüm kıtayı savaşarak fethetmek istiyor. Münzevi ve gizemli Buz Muhafızları ise; Buz Cadısı Lissandra’nın komutasında, eski yıkıntıların gölgesinde doğru zamanın gelmesini bekliyor.” sözleriyle giriş yapılan gelişmeler bakalım neler üzerine olacakmış?

Eğer bugün League of Legends’a girdiyseniz, yeni gelen Sihirdar Simgeleri’ni görmüşsünüzdür. Maviye yakın bir tonda, kış soğukluğunu yansıtan bu yeni simgeler, Freljord tarafından sizlere kadar ulaştırıldı. Simgelerin hikayeleri ise biraz farklı diyebiliriz. Ashe’in liderliğini yaptığı Avarosalılar, Sejuani’nin başında bulunduğu Kışın Pençesi ile kapışıyor. Ortaya bir de yeni şampiyon Lissandra’nın önderliğinde Buz Muhafızları gelince, ortalık savaş alanına dönüşüveriyor.

League of Legends’a yeni eklenen bu simgeleri seçebilirsiniz. Fakat ortada şöyle bir şey var ki eğer bir simgeyi seçip bu simge ile 10 karşılaşmadan “zafer” yazısı ile ayrılabilirseniz, bu simge süresiz bir biçimde açık kalabiliyor. Fakat bir simge ile 2 galibiyet alıp diğer simgeyi seçtiğiniz zaman ise sembol için kazandığınız karşılaşmalar sıfırlanıyor.

a

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!