Logitech’ten Yeni Oyun Faresi: Pro Gaming

Logitech G, eSpor oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni Pro Gaming Mouse’u tanıttı.

Metal yaylı tuş sistemi ve dahili hafızasıyla bugüne kadarki en gelişmiş oyunsensörüne sahip mouse, hafif, dayanıklı ve ergonamik tasarımıyla turnuva profesyonellerini hedef alıyor. Tasarımı G100’e benzeyen Pro Gaming Mouse, markanın popüler G303 ürününün hızına, hassas ve kesintisiz tepkilerine sahip bulunuyor. eSpor oyuncularıyla çalışmanın kendileri için çok faydalı olduğuna değinen Logitech Oyun Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ujesh Desai, G100 ve G303’ün özelliklerini, Logitech G Pro Gaming Mouse’ta birleştirdiklerini belirtiyor.

Pro Gaming Mouse, gelişmiş PMW 3366 sensörüyle oyun tutkunları ve profesyonelleri için üst seviye hassasiyet sağlıyor. 200-12.000 DPI’Iık yüksek ve geniş çözünürlük aralığındaki sıfır yumuşatma veya filtreleme özelliğiyle, her hızda isabetli ve güvenilir tıklama performansı sunuyor.

Metal yaylı sistem, sağ ve sol tuşların gerginliğini ayarlayarak tıklamayı kolaylaştırıp, oyun esnasında doğru ve ışık hızında tepki verilmesine imkân tanıyor.

Sağ ve sol tuşları, 2 sene boyunca günde 10 saat oyun oynamaya eşdeğer 20 milyon tıklamayla test edildi. Ayrıca mouse’un üst yüzeyi, tutuş ve dayanıklılığı artıracak özel bir maddeyle kaplandı.

Logitech Gaming Software (LGS) sayesinde DPI, tuş ve ışık ayarları, Pro Gaming Mouse’un dahili belleğine kaydedilerek, istenilen her yere herhangi bir sıkıntı yaşanmadan taşınabiliyor.

Logitech G Pro Gaming Mouse, Eylül 2016 itibarıyla Avrupa’da 79.99 € satış fiyatıyla piyasaya sunulması bekleniyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!