Logan Paul, Ekim Ayında Türkiye’ye Gelecek!

Dünyanın en ünlü YouTuberlarından biri olan Logan Paul, Ekim ayında Türkiye’ye gelecek ve Galatasaray Lisesi’ne konuk olacak.

Geçtiğimiz günlerde Enes Batur ile video çekmesinin ardından Berkcan Güven ve Reynmen ile de video çekip amansızca Horon tepen ve Erik Dalı oynayan Logan Paul, sonbaharda Türkiye’ye gelerek Galatasaray Lisesi’ni ziyaret edecek.

Daha henüz 23 yaşında olmasına rağmen YouTube üzerinde 17 milyon, sosyal medya da ise 60 milyondan fazla takipçisi olan Logan, ilk olarak adını Vine‘da duyurmuş, ardından ilginç ve eğlenceli içerikler ile YouTube ve Instagram’a da giriş yapmıştı. Geçtiğimiz aylarda Japonya’nın intihar ormanlarında çektiği video ile skandal haline gelen Logan, bir süreliğine ara verse de şuan aktif olarak çeşitli içerikler üretmeye devam ediyor.

Logan’ın Türkiye’ye yapacağı ziyaret ile ilgili yapılan açıklama:

‘’Sosyal medya üzerinde 60 milyondan fazla takipçiye sahip olan, 1 milyon abone barajını dünyada ilk aşan ve dünyanın en iyi vloggeri olan Logan Paul, ekim ayında Türkiye’ye gelerek Galatasaray Lisesi GEGO Kulübü’nün misafiri olacak.’’

Deadpool’un Yıldızı Ryan Reynolds Netflix İle Film Çekmeye Hazırlanıyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!