LEC 2020 Yaz Mevsimi Kadroları Açıklandı!

League of Legends Avrupa Ligi LEC 2020 Yaz Mevsimi’nde şampiyon olmak için kıran kırana mücadele içerisine girecek takımların kadroları belli oldu. İşte performansların yükseldiği LEC 2020’nin Yaz Mevsimi kadroları:

Fnatic

  • Üst Koridor: Gabriël “Bwipo” Rau
  • Orman: Oskar “Selfmade” Boderek
  • Orta Koridor: Tim “Nemesis” Lipovšek
  • Alt Koridor: Martin “Rekkles” Larsson
  • Destek: Zdravets “Hylissang” Iliev Galabov
  • Koç: Alfonso “Mithy” Aguirre

G2 Esports

  • Üst Koridor: Martin “Wunder” Hansen
  • Orman: Marcin “Jankos” Jankowski
  • Orta Koridor: Rasmus “Caps” Winther
  • Alt Koridor: Luka “Perkz” Perković
  • Destek: Mihael “Mikyx” Mehle
  • Koç: Fabian “GrabbZ” Lohmann

SK Gaming

  • Üst Koridor: Simon “Ventair” Tschammer
  • Orman: Kim “Trick” Gang-yun
  • Orta Koridor: Janik “Jenax” Bartels
  • Alt Koridor: Janik “Crownshot” Bartels
  • Destek: Dino “LIMIT” Tot
  • Koç: Petar “Unlimited” Georgiev

Rogue

  • Üst Koridor: Finn “Finn” Wiestål
  • Orman: Kacper “Inspired” Słoma
  • Orta Koridor: Emil “Larssen” Larsson
  • Alt Koridor: Steven “Hans Sama” Liv
  • Destek: Oskar “Vander” Bogdan
  • Koç: Simon “fredy122” Payne

Misfits Gaming

  • Üst Koridor: Danny “Dan Dan” Le Comte
  • Orman: Iván “Razork” Martín
  • Orta Koridor: Fabian “Febiven” Diepstraten
  • Alt Koridor: Kasper “Kobbe” Kobberup
  • Destek: Petr “denyk” Haramach
  • Koç: Alejandro “Jandro” Fernández-Valdés

Team Vitality

  • Üst Koridor: Lucas “Cabochard” Simon-Meslet
  • Orman: Duncan “Skeanz” Marquet
  • Orta Koridor: Aljoša “Milica” Kovandžić
  • Alt Koridor: Markos “Comp” Stamkopoulos
  • Destek: Pierre “Steeelback” Medjaldi
  • Koç: Hadrien “Duke” Forestier

Excel Esports

  • Üst Koridor: Felix “Kryze” Hellström
  • Orman: Marc “Caedrel” Robert Lamont
  • Orta Koridor: Joran “Special” Scheffer
  • Alt Koridor: Patrik “Patrik” Jírů
  • Destek: Tore Hoel “Tore” Eilertsen
  • Koç: Joey “Youngback” Steltenpool

Origen

  • Üst Koridor: Barney “Alphari” Morris
  • Orman: Andrei “Xerxe” Dragomir
  • Orta Koridor: Erlend “Nukeduck” Våtevik Holm
  • Alt Koridor: Elias “Upset” Lipp
  • Destek: Mitchell “Destiny” Shaw
  • Koç: André “Guilhoto” Guilhoto

Schalke 04

  • Üst Koridor: Andrei “Odoamne” Pascu
  • Orman: Lukas “Lurox” Thoma
  • Orta Koridor: Felix “Abbedagge” Braun
  • Alt Koridor: Nihat “Innaxe” Aliev
  • Destek: Han “Dreams” Min-kook
  • Koç: Dylan Falco

MAD Lions

  • Üst Koridor: Andrei “Orome” Popa
  • Orman: Zhiqiang “Shad0w” Zhao
  • Orta Koridor: Marek “Humanoid” Brázda
  • Alt Koridor: Matyáš “Carzzy” Orság
  • Destek: Norman “Kaiser” Kaiser
  • Koç: James “Mac” MacCormack
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!