League of Legends'ın hiç görülmemiş şampiyonları!

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends’ta 100’den fazla şampiyonla oynuyor, belki her gün yenilerini deniyor ve sürekli yeni gelenlerle heyecanlanıyoruz. Peki hiç geliştirme aşamasında iptal edilenlere konuk oldunuz mu? Çoğunuz olmamıştır diye düşünüyor ve GameXNow olarak geliştirilmeye başlanan ancak daha sonra bir şekilde iptal olan/belirsizleşen projeleri sizlerle paylaşmak istedik.

İşte League of Legends’ın hiç görülmemiş şampiyonları!

 

Averdrian‘ın iptalinden sonra şu anki Heimerdinger’a dönüştürüldüğü iddia ediliyor. Ayrıca Averdrian, Harrowing 2010 haritasında, normalde haritanın dışı olan alt koridorun sağ alt çaprazındaki mezarlıktaki tabutlardan birisinde bulunuyor.

Gavid şampiyonu “bitki kralı” olarak tasarlanmıştı. Sebebi bilinmez fakat League of Legends bu şampiyonu uygun görmedi ve sihirdarlar vadisine koymaktan vazgeçti. Gavid, şu anki şampiyonlardan Maokai‘ye dönüştürülmüş olabileceği öne sürülüyor. Gavid, aynı Averdrian gibi Harrowing 2010 haritasının alt koridorundaki mezarlıkta bir tabutta yatıyor.

Omen 4 bacaklı bir kertenkele. Bu şampiyonunu çıkmamasının sebebi ise Riot Games’in Riven‘ın çıkışına öncelik vermiş olması. Omen için hala bir umut var, ilerleyen günler ne gösterir bilinmez.

Priscilla şampiyonun ilk adı Nidalee olarak tanımlanmıştı ve pasifi (Kamulaj) şu an Nidalee’nin ultisi olan yetenek ile birebir aynıydı. Pasifi sayesinde kamuflaj olan Priscilla League of Legends’ta en çok beklenen şampiyonlardan bir tanesiydi, fakat önce Nidalee çıktı, ardından tasarım olarak Priscilla’ya çok benzeyen Urgot geldi ve en sonunda da Elise’in gelişiyle Priscilla’nın iptali kesinleşti.

Rob Blackblade, League of Legends’a tasarım olarak uyum sağlayamadığından dolayı iptal edildi ve yerine Udyr eklendi.

Tabu şampiyonu DotA oyununda bulunan Witch Doctor’dan esinlenmiş bir karakter. Bu şampiyon da Averdrian, Gavid şampiyonlarıyla beraber Harrowing 2010 haritasının mezarlığında yatıyor.

Well sadece sudan oluşan bir şampiyon ve ultisi sudan esinlendiği için deniz atı bir minyon olarak belirlenmiş, fakat söylentilere göre, şampiyon sadece sudan oluştuğu için iptal edilmiş.

Avasha, Katarina‘nın hikayesine uyum sağlaması için yaratılmış olabilir, fakat devası kılıcı ile Riven‘a da benzediği iddia ediliyor. Ne olduğu ve geleceği belirsiz şampiyonlardan.

Iron Engineer şampiyonunun Blitzcrank‘e dönüştürüldüğü iddia ediliyor. Görüldüğü üzere, Iron Engineer ile Blitzcrank arasında neredeyse hiç fark yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunların dışında daha önce duyulan fakat oyuna hiç eklenmeyen Eagle Rider, Mardok, Tiki, Elemental Hydra, Komachi, Tempus ve Twin Yordle şampiyonları hakkında ise Eagle Rider, Mardok ve Tiki’nin görselleri haricinde hiçbir bilgi bulunmuyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!