League of Legends'ın Metal albümü çıktı!

Smite and Ignite albümü çıktı!

League of Legends, oyun içinde Pentakill kostümleri bulunan beş şampiyonu bir araya getirdi ve bir Metal grubu oluşturdu.

League of LegendsPentakill grubunda yer alan şampiyonlar; Yorick, MordekaiserKarthus, Sona ve Olaf olarak sıralanıyor. İlk başta böyle bir olayı gerçekleştirme gibi bir düşünceleri var mıydı bilmiyoruz, ancak şu anda gerçekten de bu beşli ile bir metal albümü hazırlanıyor.

Albümün ismi yine oyun içinde yer alan sihirdar büyülerinden esinlenilerek “Smite and Ignite” olarak belirlenmiş. Resmi olarak üç şarkısı çıkmış olan grubun ilk şarkısı “Lightbringer“, ikincisi “Deathfire Grasp” ve son çıkan şarkıları ise “Ohmwrecker” olarak sıralanıyor.

Pentakill müzik grubunun detaylı sunumu gerçekleşti. Pentakill‘in ilk şarkısı The Lightbringer‘ı aşağıdan dinleyebilirsiniz:

Albümde adı geçen her şarkı oyundaki yetenek veya eşyaların isimlerinden seçilmiş ama “The Prophecy” adlı şarkının oyun içerisinde herhangi bir karşılığı yok. Belki yeni bir şampiyon veya yeni bir özellik olabilir. Heyecanla bekliyoruz!

[Güncelleme]

Albümün tamamını buradan indirebilirsiniz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!