League of Legends, Akıl Hocası'yla geliyor

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends Türkiye’den yeni bir proje daha geldi. “Akıl Hocası” adıyla yürütülecek projede, League of Legends oyuncuları için daha geniş kapsamlı bilgiler verilecek.

  • Ama nedir bu Akıl Hocaları?

Akıl Hocaları programı Riot Games tarafından Sihirdarların oyun bilgilerini geliştirmede yardımcı olmak için hazırlanmış bir programdır. Bu program, katılım koşullarına uyan her sihirdara açıktır. Akıl Hocaları programında ilk etapta sadece Riotçular olacaktır. Eğitim programı 4 hafta sürecektir ve haftada 2 gün eğitim maçları olacaktır. İlerleyen dönemlerde diğer sihirdarlar da Akıl Hocası olabileceklerdir.

  • İyi güzel de, amaç ne? diye soranlara:           

• Türkiye sunucusundaki sihirdarların oyun bilgisini geliştirmek.
• Takım ruhunu aşılamak.
• Takım olarak hareket etmeyi öğretmek.

  • Bu akıl hocaları kimlerdir, ne yaparlar?

Akıl Hocaları; League of Legends’ a hakim , öğretme yeteneği ve hevesi olan, Türkiye Sunucusundaki sihirdarlara yardımcı olmak isteyen, gönüllü Riotçulardır (şimdilik).
Akıl Hocalarının görevleri , sorumlu olduğu sihirdarların uygun zaman aralıklarını belirleyip , gerekli eğitimlerin yapılabilmesi için koordinasyonu sağlamaktır. Takımındaki diğer 5 sihirdarın başvuru esnasında belirttikleri oyun içi pozisyonlarla ilgili gerekli bilgiyi sihirdarlara aktarmaktır.

Akıl Hocası programına katılmak için tıklayın.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!