League of Legends 2018 All-Star Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

Son Güncelleme Tarihi:

Las Vegas Esports Arena’da gerçekleşecek olan 2018 All-Star etkinliği bu gece 03.00 itibari ile başlayacak. Bölgelerin birbirinden ünlü oyuncularının yanı sıra bölgelerin ünlü yayıncıları, içerik üreticileri bu sene etkinlikte yerini alacak.

2018 All-Star Bu Gece Başlıyor!

Birbirinden ünlü oyuncuları ve içerik üreticilerini buluşturan etkinlik bu senede eğlenceli etkinliklere sahne olacak. Bu etkinlikler;

 All-Star 1’e 1 Turnuvası
 2’ye 2 Bağış Turnuvası
 Bölgesel Rekabet Gösteri Maçları
 5 Maç Üzerinden (Bo5) Doğu – Batı Karşılaşması
 Karma Takımlarla Alternatif Oyun Modları

All-Star 1’e 1 Turnuvası: 2018 All-Star 1’e 1 Turnuvası’na 32 profesyonel oyuncu katılacak. Hırs mı yoksa geyik mi yapacakları onlara kalmış; fakat işin ucunda göz kamaştırıcı bir Draven kupası ve 2018 1’e 1 Şampiyonluğu var.

All-Star 2’ye 2 Bağış Turnuvası: All-Star 2018’e yeni gelen bu turnuvada profesyonel oyuncular ve partnerler ikili ekipler kurarak Sonsuz Uçurum’da 2’ye 2 maç yapacak ve Riot Karma Girişimi’nin rehberliğinde, kendi seçtikleri hayır kurumuna bağış yapmak için mücadele edecek.

Bölgesel Rekabet Gösteri Maçları: All-Star’a gelen bu değişiklik, partnerler ve profesyonel oyunculardan oluşan takımları bölgesel rekabete dahil edecek. Kuzey Amerika – Avrupa, Çin – Kore gibi pek çok eşleşme gerçekleşecek.

Doğu – Batı All-Star Karşılaşması: Yeniliklerden bir diğeri de Doğu – Batı All-Star Karşılaşması olacak. Doğu ve batı bölgelerinden profesyonel oyuncular takımlara ayrılacak ve her maçın ardından değişen kadrolarla 3 maçlık bir seri oynayacaklar.

Karma Takımlarla Alternatif Oyun Modları:Profesyonel oyuncular ve LoL Partnerleri, etkinlik boyunca alternatif oyun modlarında boy gösterecek. İki Elin Sesi Var ve URF gibi sevilen eski modların yanı sıra kısa süre önce yenilenen Merkez Baskını 2.0 gibi deneyimler görmeye hazır olun.(LOLESPOR)

Etkinlik takvimi ise şöyle;

Türkiye adına etkinliğe yakın zaman TSM kadrosuna katılan yıldız üst koridor Sergen “Broken Blade” Çelik, VFŞL en iyi destek oyuncularından Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu, profesyonel oyunculuk kariyerinden sonra yayıncılığa geçiş yapmış olan Furkan “Immortoru” Tekeş, Barış “KFCEatbox” Can katılacak. Ayrıca LoL Partner Programı konukları ise Dora “Stratera” Özsoy ve Necati “Zeonn” Akçay olacak.

Epic Games Mağazası, Steam’e Rakip Olmaya Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!