League of Legends 1. Yıl Kutlamaları'nın detayları belli oldu

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends Türkiye’nin resmi internet sitesi üzerinden verilen bilgiler ile League of Legends’ın Türkiye sunucusunun birinci yılına özel gelişmeler açıklandı. İşte başlıklar:

  • 15 Kasım – 15 Aralık arasında Türkiye sunucusuna geçiş ücretsiz.

Sizlerden gelen yoğun talebin yanı sıra, Sezon 2014 heyecanına da dahil olmanız için 15 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında, yani bir ay boyunca AB Batı / AB İskandinav ve Doğu Sunucularından, Türkiye Sunucusu’na geçişler tamamen ücretsiz.

  • 5 Mayıs’tan sonra RP ile Türkiye sunucusuna geçen oyuncuların RP’leri geri iade edilecek.

5 Mayıs ve sonrasında RP harcayarak Türkiye’ye geçiş yapmış olan sihirdarların harcadığı RP tutarları da hesaplarına geri yüklenecek. Bu işlem için bilet göndermenize gerek olmayacak, RP tutarı hesabınıza kampanya başlangıcından itibaren 48 saat içinde otomatik olarak geçecektir.

  • 11 Kasım ile 17 Kasım arası IP takviyesi açık olacak.

1. yıl coşkusuna herkesin dahil olması için Türkiye Sunucusu’nda 11 Kasım Pazartesi 00.01 – 17 Kasım Pazar 23.59 tarihleri arasında oynanan tüm oyunlarda İtibar Puanı (IP) Takviyesi açık olacak. Hafta boyunca oynadığınız tüm oyunlarda iki kat fazla İtibar Puanı (IP) kazanacaksınız.

Hafta boyunca tüm LoL TV yayınları, sosyal medya duyuruları ve tr.LeagueofLegends.com üzerindeki etkinlik ve aktivitelerde Fatih Tryndamere kostümü ve şampiyonu kazanma şansınız olacak. Ancak bu daha başlangıç, yapılacak yarışmalarda birbirinden farklı hediyeler siz sihirdarlarımızı bekliyor olacak.

Haftanın son sürprizi ise League of Legends’ın doğum günü partisi! 15 Kasım Cuma günü Riot Games Türkiye Ofisi’nde düzenlenecek partiye sihirdarlarımız da davetli! TBF Şampiyonu Dark Passage takımı, eSpor dünyasının tanınmış oyuncuları, Riot ekibi ve yıl boyunca oyuna gelen katkıları ile tanınan topluluktan isimler bu partide olacak. Ancak takdir edersiniz ki ofis alanının elverdiği ölçüde davet gerçekleştirip bu sayıda sihirdarı misafir etmemiz söz konusu. Facebook hesabımız üzerinden açık olan uygulama sayesinde partiye katılmak isteyen sihirdarlarımız kayıt yaptırabilecek. Bu kayıtlar arasından da rastgele seçilecek sihirdarlar partiye davetli olacaktır: http://bit.ly/loldavet

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!