Lahza Sağlığı Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

SuperMassive Blaze espor kulübü PUBG PC oyuncusu Semih Can “LAHZA” Şahin şahsi twitter adresinden yaptığı bir açıklama ile sağlığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Lahza yaptığı açıklamada;

Uzun süredir bende olan bir hastalık vardı. Türkçe’de ter bezi tıkanıklığı diye geçiyor. Sağ koltuk altımda başladı ve aşırı ilerledi. Ben tedavilerle durdurdum bir şekilde ama fayda etmedi.

8 aylık bir süreçtir ameliyat oldum olacağım. Ancak turnuvalardan ameliyat da olamadım. Pubg’nin bazı 3rd party turnuvalarında yedek sokulmaması yada oyuncu değiştiremiyor oluşumuz benim ameliyatı ertelememe sebep oldu. Bu hastalık çok illet bir hastalık. Defalarca kez turnuvaları ateşim varken ve ağrıdan duramıyorken oynadıgım söylenebilir. Bunu benimle oynayan tüm takım arkadaşlarım da iyi bilir. Ama artık..

6.07.2021 tarihinde  ameliyatımı olmuş bulunuyorum. Bazı dikişlerim alındı pansumanlarım devam ediyor. Ameliyatım çok iyi geçti. En kısa zamanda gerçekten competetive arenama geri dönmek istiyorum. Bugünden itibaren 1 veya 1.5 haftaya birşeyimin kalacağını sanmıyorum. Sadece ameliyat sonrası kolum, omzum ve sağ bacagım şiş. Oda çok normal onlarda 3 haftaya düzelir cevabı aldım.

Beni merak edip yazan geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen herkese teşkkür ederim..

GameXNow ailesi olarak Lahza’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mustafa İvgen

Yazar ve bazen de çizer.