Knight Online 2. Parti Turnuvası Kayıtları Başladı!

13 yılı aşkın süredir Türkiye’de MMORPG denince akla gelen sayılı oyunlardan Knight Online’da ödüllü turnuvalar düzenlenmeye devam ediliyor. 4.’sü 2018 Mart ayı içerisinde düzenlenen ve Chill ekibinin şampiyonluğu ile sonuçlanan Parti Turnuvasının üstünden çok zaman geçmeden oyunun yayıncısı NTT Game, 2018 senesi içerisindeki 2. Parti Turnuvası için kayıtların alınmaya başlandığını duyurdu. Şampiyonluk yolunda takımların kıyasıya mücadelelerine tanıklık edeceğimiz maçlar sonunda rakiplerini eleyip sıralamaya giren takımlar binlerce Npoint ödülünün sahibi olacaklar.

Turnuva Başvuruları 29 Haziran’da Sona Eriyor

18 Haziran tarihinde açılan 2018’in 2. Parti Turnuvası’nın kayıtları 29 Haziran’da sona erecek. NTT Game forumlarında açılan başvuru konusunda turnuvadaki takım sayısının 64 ile sınırlı olacağı ve katılım sayısının 64’ten fazla olması halinde ilk başvuru yapan takımların, diğer takımlara göre turnuvaya alım konusunda daha avantajlı olacağı bilgisi verilmiş. Bu sebeple turnuvada yer almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Turnuvaya başvuru yapmak isteyen takımların, turnuvada mücadele edecek 8 As ve 3 Yedek oyuncu belirtmeleri gerekiyor. Yedek oyuncuların belirtilmesi takımlar için zorunlu tutulmuyor, ama mücadele zamanlarında katılımcılar tarafında yaşanabilecek sorunlar sebebiyle yedek oyuncu da belirtmenizi öneririz.

Turnuva Mücadeleleri Temmuz’da

2018’in 2. Parti Turnuvasının eşleşmeleri 9 Temmuz’da NTT Game Twitch.tv kanalı üzerinden yapılacak canlı yayında belirlenecek. Turnuvanın ilk mücadeleleri ise 15 Temmuz’da! NTT Game tarafından duyurulan turnuva takvimine göre 1. tur maçları 15 Temmuz’da, 2. Tur, Çeyrek Final ve sonraki aşamalardaki maçlar 22 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek. MMORPG oyunu Knight Online için düzenlenen Parti Turnuvasına ekibiniz ile birlikte katılmak isterseniz burada yer alan başvuru konusuna göz atabilirsiniz.

Ark Extinction’ın Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!