Knight Online Geri Sayım Sonucu Ne Oldu?

Son Güncelleme Tarihi:

Knight Online’da haftalardır beklenen geri sayım sonunda bitti!

Ülkemizde 14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen oyunlardan olan Knight Online için son dönemde gözler 16 Ocak 2019 tarihine çevrilmişti. İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin reklam panolarında, sosyal medyada ve internet üzerinde gördüğümüz Knight Online – 16 Ocak 2019 duyurusu oyuncularda büyük heyecan yaratmıştı.

Knight Online Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması 16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında beklenen açıklamayı yaptı. Yapılan açıklamada 2 yeni sunucu açılacağı ve açılma tarihinin 22 Ocak 2019 olduğu belirtildi.

Yeni sunucular ile yeni bir hesap doğrulama sistemi de geliyor!

NTT Game tarafından yapılan açıklamada yeni sunucular ile birlikte, oyuna yeni bir cihaz doğrulama sisteminin de geleceği belirtildi. Oyuncular IOS ve Android işletim sistemli telefonlara indirilebilecek olan NTTNow programı üzerinden NTT Game portal hesaplarını doğrulayarak yeni sunuculara giriş yapabilecekler. Her mobil cihaz ve telefon numarası için tek bir NTT Game portal hesabı aktif edilebiliyor olacak. Aktivasyon sağlanmamış hesaplardan ise bu sunuculara giriş yapılamayacak.

CS:GO’da gördüğümüz Birincil Hesap (Prime Account) sistemine biraz benzediğini söyleyebiliriz.

Açıklamanın devamında 16 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında oyuncuların NTTNow programı ile aktivasyon sağlayarak yeni sunuculara ön kayıt yapabileceği ve 21 Ocak’tan sonra sunucuya giriş yaparak karakter isimlerini belirleyebilecekleri aktarıldı. Seçtikleri sunucuyu değiştirmek isteyen kullanıcılara ise 2 defa sunucu değiştirme hakkı tanınmış durumda.

Karakterinize kendi yüzünüzü verin!

Yeni sunucuların açılışı ile birlikte Knight Online’da oldukca heyecan verici bir özellik de oyunculara sunulacak. Yeni sistemle kendi yüzünüzü karakterinizin yüzü olarak kullanabileceksiniz.

Android ve IOS işletim sistemli cihazlara kolayca indirilebilen GameFace isimli program ile fotoğraflardaki yüz yapıları oyuna entegre edilebilecek. Bu özelliği kullanmak isteyen oyuncular, GameFace programını indirdikten sonra kendi fotoğraflarını bu program üzerine yükleyerek, seçtikleri yüzün oyundaki karakterinin de yüzü olmasını sağlayabilecekler.

Bu uygulama hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Sunucular’da Oyun Severleri Neler Bekliyor?

İlk olarak yeni sunuculara giriş yaptığınızda kalabalık bir oyuncu topluluğunun sizleri karşılayacağını söyleyebiliriz. 

Oyun içerisinde yer alan bazı içeriklerin ise yeni sunucuların başlangıcında yer almayacağı da belirtildi;

  • Ronark Land bölgesinde Felankor
  • Hell Fire / Cruel / Enigma
  • Havoc ve Krowaz Haritası
  • Bifrost Etkinliği
  • Draki’s Tower Etkinliği
  • Under the Castle Etkinliği
  • Dark Knight Weapons/Armors

Detaylı listeye buradan ulaşabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda ise bu içerikler yavaş yavaş oyuna eklenecek.

Yeni sunucu ile birlikte maksimum karakter seviye sınırı da 83 değil, 80 seviye olacak. Yeni sunuculara giriş yapan oyuncular maksimum 80 seviyeye kadar karakterlerini geliştirebilecekler.

Yeni sunucu açılışında canlı yayın da olacak!

Yeni sunucuların açılacağı 22 Ocak gününde NTT Game twitch.tv kanalı üzerinden açılışa özel canlı yayın yapılacağı açıklandı. Bu yayında oyuncular yeni sunucuları takip edebilir ve yapılacak özel çekilişlerle dağıtılacak binlerce Npoints ödülünün de sahibi olabilirler.

Yeni sunucuların açılışına özel canlı yayını 22 Ocak saat 18:00’den itibaren NTT Game twitch.tv kanalından izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Ücretsiz Oluyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.