KMF Biletiniz Epin.com.tr’den

Bu yıl Vestel ve Ülker sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek olan League of Legends Kış Mevsimi Turnuvası Finali’ni Epin.com.tr aracılığı ile canlı izleme fırsatını kaçırmayın. İşte Epin’in lol severlere sunduğu bu güzel fırsatın duyurusu:

cekilis-epin

 

Epin.com.tr olarak gerçekleştirdiğimiz çekiliş ile 10 kişiye Kış Mevsimi Finalleri’ni Volkswagen Arena’da canlı olarak izleme şansı sunuyoruz.

 

KMF bileti kazanma şansı yakalamak ve dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends’ın Vestel ve Ülker sponsorluğunda gerçekleştirdiği Kış Mevsimi Finalleri’ni Volkswagen Arena’da canlı izlemek için aşağıda yer alan bağlantı adresine tıklayarak Epin.com.tr üzerinden alacağınız yönlendirme ile çekilişe katılım koşullarını gerçekleştirmeniz yeterli.

 

14 – 20 Nisan tarihleri arasında Epin.com.tr’de yer alan yönlendirme ile çekilişe katılım için gerekli tüm koşulları tamamlayın ve 10 League of Legends KMF biletinden biri sizin olsun.

 

Çekiliş koşullarını öğrenmek ve çekilişe katılmak için: https://goo.gl/9zW1De

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.