Kızlarla oyun oynamanın bedeli!

Son Güncelleme Tarihi:

Çinli oyuncular arasında yayılan yeni bir servis, oldukça ilgi çekici hale geldi. Bu yeni servis ile oyuncular en sevdikleri oyunu yetenekli ve güzel bir kadın oyuncu ile oynama şansı elde ediyor.

Dota 2 ve League of Legends gibi takım oyunlarını da oynayan üstün yetenekli personeller, god-class ve MM-class olarak ikiye ayrılıyor. God-class personeller, oyunlardaki belirli yerleri geçmek veya karakterlerin level atlaması için yardım verirken, MM-class personeller oyuncunun oyun oynarken eğlenmesi için oyuna katılıyor.

Günde 1-4 saat arası oyun oynayan bir kadın çalışan, ayda yaklaşık 400 Dolar para kazanmakta. Oyuncuların, düşük bir ücret karşılığında en sevdikleri oyunu güzel kızlarla oynamalarını sağlayan bu servisin saatlik bedeli ise 3 $. 1 milyar insandan fazla nüfusu ile sürekli ilginç fikirlerin çıkış noktası olan Çin, böylece yeni bir garipliğin de ev sahipliğini yaptı. Bakalım bu uygulamayı başka ülkelerde de görebilecek miyiz?

Not: Fotoğraf için <a title=”Deviantart Esophia” href=”http://esophia.deviantart.com/art/Gamer-Girl-271794944″ target=”_blank”>esophia</a>’ya teşekkürler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!