Kış Ayını Yalnız Geçirme!

Son Güncelleme Tarihi:

Karlı kış günleri kapıda. Soğuk havalarda dışarı çıkmayı sevmeyen ama sosyalleşmek isteyenler için harika bir önerimiz var: MStar!

MMO Dance türünün en güzel örneklerinden biri olan MStar size aynı zamanda yeni arkadaşlar edinebileceğiniz hatta sevgili olup evlenebileceğiniz bir ortam sunuyor. Oyun içinde ister dans ederken tanıştığınız kişilerle, isterseniz oluşturduğunuz profile uygun olarak sistem tarafından seçilen karşı cinsten arkadaşlar bulabilir, birlikte vakit geçirebilir ve onlarca çift etkileşiminin yardımıyla gerçek dünya ile paralel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İşte size birkaç örnek:

http://youtu.be/YPyKt4_a7XE?t=11s

http://youtu.be/6ZjWultW8P8?t=9s

http://youtu.be/h_m1VpQvc8w?t=4s

MStar’da  üşümeden kışın tadını çıkartmak mümkün! Kardan adamlarla evinizi dekore edebilir, arkadaşlarınızla kar savaşı yapabilir, AVM’de bulunan yüzlerle kış kıyafetinden tarzınıza uygun olanları giyebilirsiniz.

Moda konusunda iddialıysanız, kış kombininizi oluşturup 15 Aralık’a kadar devam eden Kışın Moda İkonu yarışmasına katılmanızı öneririz.  Kışa özgü kıyafetlerle oluşturduğunuz kombininizle oylamaya katılabilir, belki de bu kışın moda ikonu siz seçilebilirsiniz.

Etkin detaylarını burada bulabilirsiniz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!