Heroic Mission: Kesinlikle Çakma Overwatch Değil!

 

Çinliler yine kendilerinden bekleneni yaptılar. Ne zaman yeni çıkan bir ürün fazla rağbet görse, Çinliler bu ürünün sahtesini yaparlar. Bu seferki ürünleri “Çakma Overwatch”. Hayır Paladins gibi değil gerçekten Çakma Overwatch.

Yeni Bir Overwatch Çakması Hero Mission!

 

Hero Mission veya Heroic Mission, yeni nesil bir FPS MOBA ve oyunda modellemeler yapılırken bildiğimiz karakterlerden özenmemişler. Olduğu gibi alıp mahvetmişler. Bu sahtecilikten nasibini alan tek oyun Overwatch da değil, gişe rekortmeni film Mad Max, League of Legends ve Marvel Comics’te bu sahtecilikten nasibini almış durumda.

Karakterleri çaldıkları yetmezmiş gibi bir de onlara hayat hikayesi de yazmışlar. Emekli bir asker Soldier: 9527, kiralık katil: Black Widow: Natasha, akıllı panda: Panta oyuna eklenen karakterlerden sadece bazıları. Ayrıca oyundaki skillerde League of Legends ve Overwatch’tan çalınmış durumda.

 

İşte Oyundaki Karakterlerin Konsept Tasarımları;

 

 

Daha önceden Not Overwatch ve Not Paladins videolarını editleyen, ünlü youtuber Alpharad şimdide 8 dakikalık Absolutely Not Overwatch adlı bir video paylaştı.

 

 

 

Death Stranding Teorileri Akmaya Devam Ediyor!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!