Kendi robotunuzu yaratın!

Half Life için hazırlanmış bir mod olan Garry’s Mod’u birçoğunuz biliyorsunuzdur. Yaratıcılığın sınır tanımadığı bir mod olan Garry’s Mod, birçok kişi tarafından çok sevildi ve hala da oynanmaya devam ediyor. Eğer siz de bir şeyler yaratmaktan hoşlanıyorsanız ve yaratıcı olmak hoşunuza gidiyorsa, Rawbots adlı oyun ile (tıpkı Garry’s Mod’daki gibi) kendi robotunuzu yaratabilir ve diğer robotlar ile savaşarak hangisinin daha dayanıklı, daha güçlü olduğunu görebilirsiniz.

Alex Rozgo tarafından geliştirilen, bağımsız bir oyun olan Rawbots, geçtiğimiz yıl yayınlanan oyun içi görüntülerden oluşan teknik bir video ile birçoğumuzun dikkatini çekmeyi başarmıştı (buradan izleyebilirsiniz). Oyun, geliştirilme sürecinin henüz başlarında olsa da şimdiden 30 dolar vererek oyunu ön sipariş ile alabilir ve Sandbox Mod’una herkesten önce erişebilirsiniz (buradan ön sipariş verebilirsiniz).

Robot tasarlama kısmı gerçekten çok ayrıntılı ve bir o kadar da basit olan oyun, gerçekten bir gözünüzün üzerinde durması gereken bir yapım. Keyifli ve yoğun oynanışı ile, Rawbots’u hiç sıkılmadan saatlerce oynamak mümkün görünüyor.

 

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!