Kaspersky’den sadece oyunculara özel fırsat!

Son Güncelleme Tarihi:

Dünyanın önde gelen anti-virüs firmalarından Kaspersky Lab, ürünlerini internet üzerinden alan oyunculara, gençlere ve öğretmenlere özel indirimler sunuyor. Daha önce duyurduğumuz World of Warcraft anlaşmasının yanı sıra, Türkiye’nin en önemli e-spor takımlarından Dark Passage’a da sponsor olan Kaspersky Lab, oyun sektörünü ne kadar önemsediğini sadece dünya çapında değil Türkiye’de de gösteriyor.

Kaspersky Lab’in online iş ortağı BBM Turkey tarafından sunulan Kaspersky Fırsat sitesi, özellikle gençleri ve oyuncuları ilgilendiren indirimlerin çıkış noktası olarak göze çarpıyor. Oyunculara yönelik ilk kampanyasını, bu yıl ana sponsoru olduğu Dark Passage takımı üzerinden gerçekleştiren Kaspersky Fırsat, yalnızca Dark Passage takipçilerine özel tüm Kaspersky Lab ürünlerinde %30 indirim sağlamıştı. Hala devam eden bu kampanyanın bitiş tarihi ise 15 Nisan.

Kaspersky Internet Security, PURE, ONE, Mobile ve Tablet Security gibi ürünlerin uygun bir fiyatla temin edilebilmesini sağlayan Kaspersky Fırsat web sitesi, oyuncuların en büyük problemlerinden olan virüslerin önlenmesi adına önemli bir hizmet sunuyor. Kaspersky Lab’in oyunculara özel bu fırsatlarından yararlanmak isterseniz, buraya tıklayarak Kaspersky Fırsat’ın web sayfasını ziyaret edebilir ve ürünler hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!