Kara Taht, gelişmeye doymadı!

Son Güncelleme Tarihi:

1 Temmuz’a neredeyse geldik! Yepyeni içerikleriyle Kara Taht, oyun severleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Eşya geliştirmede +15 sınırı, 10 ve üzeri seviyeler için güçlü geliştirme taşları, Megiddo Cehennem Geçidi içinde 6 saat kalma süresi, seviyenin 70’e kadar çıkması, yeni unvan Marki, Megiddo cehennem geçidinin 9. ve 10. Katı ve Kukulcan baş düşmanı ile Kara Taht yeniliklere doymak bilmiyor. Daha detaylı bilgi için hemen tıklayınız.

Kara Taht, fırsatlarda da bir ilk yaşıyor ve yaşatıyor. Bu hafta sonu 2 gün boyunca sürecek olan Geliştirme Kutusu (1+1) satın al, 1 adet geliştirme kutusu (1+1) senin olsun. Ayrıca üretimden elde edilen efsanevi silahlar ve zırhları geliştirmek için bu hafta sonu 2x, hatta 3x eşya geliştirme etkinlikleri de sizi bekliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üzerine bir de tecrübe patlaması yaşanıyor. Canlı yayın sonrası gelen tweet sayısı ve ilgi üzerine sözümüzü tuttuk! İlk önce %100 tecrübe puanı ve %100 oyun parası etkinliği yaptık. Şu anda ise tam %200 tecrübe puanı ve %200 oyun parası etkinliği sizleri bekliyor. Hem de hafta sonu boyunca sürüyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!