JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven Oyunu Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

Son Güncelleme Tarihi:

Shueisha basımı Weekly Shounen Jump dergisinin son sayısındaki bir habere göre, Bandai Namco Entertainment yapımı Jojo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven dövüş oyununda yeni bir karakter yer alacak. Dergide siluete göre yeni karakterin uzun saçı olacak, beyaz bir ceket giyecek, ve “Cennet” ile bir bağı olacak. Derginin ileride çıkacak sayılarında karakter hakkında daha fazla detaya yer verilecek.

jojo

Dergide oyunun hikaye modu hakkında yeni görseller de bulunmakta. Oyunun bu modunda manganın sekiz bölümündeki tüm karakterlerin bulunacağı, serinin mangakası Hirohiko Araki tarafından yönetilen orijinal bir hikaye yer alacak. Hikaye, Jotaro ile Dio’nun savaşıyla başlayacak. Derginin sayfasında genç ve yaşlı Joseph Joestar’ın beraber olduğu bir ekran görüntüsü ile Jotaro ile Giorno’nun yanyana olduğu başka bir ekran görüntüsü de bulunmakta.

Oyun Japonya’da 17 Kasım’da PlayStation 3 ile PlayStation 4 sistemlerine çıkacak. Sony ayrıca temalı PlayStation 4 çıkaracak. İsteyenler Sony Store websitesinden konsolun ön siparişini yapabilirler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Deniz Abancı

- Bilgisayar Müh. Öğrencisi - Anime Takipçisi - Çizer - Oyuncu (Genellikle strateji türü hariç)