Jennifer Lopez de Espora Giriş Yapıyor

Son Güncelleme Tarihi:

Durdurulamaz yükselişi ve gelişimiyle dünyanın önde gelen pazarlarından biri olan elektronik sporlara ünlü isimler tarafından yapılan yatırımlar gittikçe artıyor. Sıradaki isim Jennifer Lopez!

Espor arenasının önde gelen kulüplerinden NRG Esports’a birçok değerli isim tarafından yatırım yapıldı. Toplamda 15 milyon doların üzerinde yatırım alan takım, önümüzdeki günlerde önemli duyurularla takipçilerinin karşısına çıkacak.

Jennifer Lopez NRG’nin yatırımcılarından biri oldu

Takıma yatırım yapan isimler arasında dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in yer alması büyük etki yarattı. Ayrıca diğer yatırımcılar arasında ünlü Amerikan futbolcusu Marshawn Lynch, NFL oyuncusu Michael Strahan ve New York Yankee üyesi Alex Rodriguez bulunuyor.

NRG Esports ayrıca geçtiğimiz haftalarda Blizzard’ın Overwatch League’ne girebilmek için 20 milyon dolarlık slotu satın almış ve önemli bir kadro kurmuştu.

Dünya genelinde birçok sporcu ve sanatçı espor alanında yatırımlarına devam ederken, ülkemiz de ise bu isimler arasında yakın zamanda Mustafa Sandal ön plana çıktı.

1907 Fenerbahçe Worlds 2017 Gruplarında!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!