İzmirCon 2015 Cosplay Fotoğraf Albümleri!

İzmirCon 2015 Fotoğraf Albümleri!

İzmirCon 2015 bomba gibi geldi ve geçti. Emeği olan bütün dostlarımıza, katılımcılara ve destekçilere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerin de destekleriyle İzmirCon 2015 harika bir etkinlik olarak anılacak. Yapımda emeği geçen her insana tek tek teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizleri birbirinden ilginç Cosplay’ler ve etkinlik fotoğrafları ile baş başa bırakıyoruz.

İzmirCon Genel Fotoğraf Albümü

İzmirCon Cosplay Fotoğraf Albümü

Gördüğünüz üzere iki tane albüm var. Birincisinde etkinlikle alakalı fotoğrafları bulabilirsiniz, ikincisinde ise İzmirCon 2015 Bireysel Cosplay yarışması ve her iki günün fotoğraflarını bulabilirsiniz. Yarışmaların kıran kırana geçtiğini hepimiz çok iyi biliyoruz ama GameX olarak bizim en çok merak ettiğimiz şey iki gün boyunca var olan onlarca bireysel kıyafet arasından neden sadece 60 tanesinin yarışmaya katıldığı oldu. Çünkü onlarca kıyafet daha yarışmaya katılmayı hak edecek kadar güzeldi.

Bakalım siz de bizim kameramıza yakalanan Cosplay’ci katılımcıların bu güzel fotoğraflarını beğenecek misiniz?

Bu arada bireysel yarışmada ödül kazanan katılımcılara şuradan ve ekip yarışmasında ödül kazanan katılımcılara da şuradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Halil Karabulut

Ya online olursun, ya da yok olursun!