İyi Oyun Filmi Fragmanı Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Dünyayı ve Türkiye’yi kasıp kavuran E-Spor, sinema sektörünün de markajında. 2 Kasım’da vizyona girecek olan dünyanın ilk E-Spor temalı gençlik filmi “İyi Oyun”un fragmanı yayınlandı.

İlk espor konulu film olarak nitelendirilen “İyi Oyun” fragmanı yayınlandı. Daha önce 12 Ekim olarak duyurulan çıkış tarihi 2 Kasım olarak ertelendi. İyi oyun filmi fragmanı aslında bizlere içeriği az çok yansıtıyor.

Vizyona girecek olan film, genel itibarı ile esporcu gençlerin yaşadıkları olayları konu alıyor.  Kısaca anlatmak gerekirse, liseyi yeni bitirmiş, sıradan bir çocuk olan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede, parayla başkalarının yerine oyun oynayarak, ailesini tek başına geçindirmeye çalışan annesine destek olmaktadır. Yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilip, kendini profesyonel oyun dünyasının içinde bulan Cenk, takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve sonradan dahil olacak gizemli koçları Özer’le beraber çıktığı zorlu yolculukta, sezon turnuvasını kazanmak için ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Fragmanımız yayında 🔥🔥🔥 İyi Oyun 2 Kasım’da Sinemalarda!

İyi Oyun (@iyioyunfilm)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Yapım Evi    : Eludis, Fikiron, Braveborn
Tür    : Gençlik/Espor
Yapımcı    : Hakan Baş, Alper Çağlar, Doruk Acar
Ortak Yapımcı    : Kemal Çömelek, Kerem Bürsin
Yönetmen    : Umut Aral
Senarist    : Emre Sirel
Vizyon Tarihi    : 2 Kasım 2018
Dağıtım    : Mars Dağıtım

 

Türkiye’nin İlk Kadın PUBG Espor Takımı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.