İşte Shingeki no Kyojin Live Action oyuncuları!

Resimleri yayımlayan iki web sayfasına göre serinin ana karakterlerini canlandıracak oyunculardan bazıları ve oyuncuların kostümleriyle görselleri;

haruma

Haruma Miura (Eren Yeager)

         shingeki-no-kyojin

Kiko Mizuhara (Mikasa Ackerman)

kanata

Kanata Hongou (Armin Arlert)

satomi

Satomi Ishihara (Hange Zoë)

nanami

Nanami Sakuraba (Sasha Blouse)

takahiro

Takahiro Miura (Jean Kirstein)

Filme ait 7 yeni karakterin görselleri:

hiroki

Hiroki Hasegawa (Shikishima)

ayame

Ayame Misaki (Hiana)

pierre

Pierre Taki (Souda)

jun

Jun Kunimura (Kubal)

shu

Shu Watanabe (Fukushi)

satoru

Satoru Matsuo (Sannagi)

rina

Rina Takeda (Lil)

Bu noktada paylaşılan 13 görselden 6’sının seriden tanıdığımız isimlere, kalan 7’sinin sadece filme özel karakterlere ait olması, filmlerin konularıyla ilgili soru işaretlerini beraberinde getirdi. Sanspo’nun, Hiroki Hasegawa tarafından canlandırılan ve gerçek hikayede var olmayan karakterlerden Shikishima için “insanlığın en güçlüsü ünvanını taşıyan karakter” ve “filmin hikayesindeki kilit isim” şeklinde yorumlarda bulunması da bu soru işaretlerine yenilerini ekledi.

Yapımcı Yoshihiro Sato’nun, oyuncuların seçim sürecinde oyuncu-karakter benzerliğini önemsemediğini, bunun yerine hikayenin yaratıcısı Hajime Isayama ile görüşüp karakterlerin ruhunu ön plana çıkarabilecek isimleri seçmeye karar verdiğini söylemesi ise hayranların kadro ile ilgili yaptığı eleştirilere verilen bir cevap gibi sanki. Ayrıca kadro söz konusuyken takipçilere verilecek bir cevap da haberi okuyan çoğu kişinin aklından geçecek “Levi nerede?” sorusuna olacak gibi duruyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!