iOS 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Apple, her yıl Haziran ayında geliştiriciler için WWDC (Worldwide Developers Conference) adında bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte iPhone, iPad, Mac, Apple TV ve Apple Watch için yeni yazılımlar tanıtılıyor. Etkinlikte yazılımların dışında yeni MacBook modelleri de tanıtılmakta.

McEnery Kongre Merkezi, Haziran ayının ikinci, üçüncü ve dördüncü haftalarında düzenlenecek başka etkinlikler için ayrılmış durumda. Kongre merkezinin rezervasyon listesinde Haziranın ilk haftası (4-8 Haziran) boş görünüyor.

iOS 11.2.5 güncellemesiyle beraber telefonların yavaşlamasını sağlayan bir kod da ortaya çıkmıştı. WWDC 2018 etkinliğinde çoğu sorunu ortadan kaldıracak olan iOS 12 güncellemesi tanıtılacak. Bunun yanı sıra MacOS 10.14, WatchOS 5 ve tvOS 12 de kullanıcıların hizmetine sunulacak. Etkinlikte yeni Macbook modellerinin ve Face ID’li iPad Pro’nun da tanıtılması bekleniyor.

ios_12nin_tanitim_tarihi_belli_oldu_1519121362_3874

Geçtiğimiz yıl 5000 geliştirici ve 1000 Apple mühendisinin katıldığı konferansın bilet fiyatları 1599 dolar civarında. Biletler etkinliğe katılmak isteyenler arasında çekilen kura sonucunda satışa sunuluyor.

Yeni iOS 12 sürümü ile telefondaki güvenlik sorunlarının çözüme kavuşturulacağı, FaceTime’a Animoji desteği getirileceği ve Siri entegrasyonunun artırılacağı belirtiliyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!