Insurgency Oyunu 48 Saatliğine Ücretsiz!

Son Güncelleme Tarihi:

Insurgency oyunu Steam’de sadece 48 saat için ücretsiz oldu!

Insurgency, Multiplayer, taktiksel FPS (First Person Shooter) türünde indie yapımı bir oyun. Çıkış yaptığı yıl olan 2014’te “kullanıcının seçimi” ve “editörün seçimi” olarak 2 ayrı kategoride “Yılın En İyi Indie Oyunu” ödülünü kazandı. Insurgency oyunu, realistik sanat tarzıyla, oyun mekanikleriyle ve müziğiyle oyuncuların kalbini kazanmış bir yapım. Ayrıca modlama seçeneği sunması, oyunun bugün hala güncelliğini korumasını sağlayan önemli etmenlerinden biri. IGN gibi isim yapmış, büyük oyun sitelerinden güzel yorumlar ve yüksek puanlar aldığını da belirtelim. Oyunun kendi Steam sayfasından verilen puanlara ve yapılan yorumlara ulaşabilirsiniz.

Oyun, ilk olarak 2007’de Half Life 2 modu şeklinde “Insurgency: Modern Infantry Combat” ismiyle piyasaya çıkmış. Daha sonra, oyuncu ilgisi yüksek olduğundan yeni bir oyun haline getirilmiş. Diğer FPS oyunlarına göre en farklı noktası, gerçekçilik yönü. Örneğin; oyunda, düşman oyuncunun yakınında takım arkadaşınız ile sesli chat yaparsanız düşmana sesinizi duyurarak yakalanabilirsiniz! Ayrıca, ekipmanları kaydedip her savaşta aynı ekipman listenizle savaşa çıkamıyorsunuz. Insurgency’de taktik yeteneklerinizi çok iyi kullanmalısınız, bu oyunda kazanmanızı sağlayan en önemli şey, silahların gücünden ziyade taktik kabiliyetiniz olmalı.

Yakın zamanda ise geliştirici firma New World Interactive, Insurgency: Sandstorm adında yeni oyununu çıkaracak. 18 Eylül’de Steam üzerinde oynanabilir olacak oyun, şu an ön satışa açılmış durumda. Yeni çıkacak oyuna buradan  göz atabilir ve indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Bu arada oyunun PC, PS4 ve Xbox One platformları için geleceğini belirtelim.

Insurgency oyunu; multiplayer, taktiksel FPS türünü seven oyuncular için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yapım. Oyunu Steam üzerinden yalnızca 48 saat için geçerli olarak ücretsiz almak için buraya tıklayın.

PUBG Mobile Lite’ın Android Sürümü Çıktı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!