Infinite Crisis'e yeni karakter

Bu haftanın ilk gününde betasını her kullanıcısına açan Infinite Crisis, ard arda eklediği karakterleri ile oyuncularını aç bırakmıyor. DC evrenindeki bir çok karakterleri inanılmaz bir hızla oyuna aktaran yapımcılar, bu sefer de Zamarons gezegeninden Star Sapphire’i oyuna dahil etmişler.

Green Lantern ile ünlü olan Lantern Corps. çizgi romanlarındaki Violet Lantern yani Mor Fener’in taşıyıcılarından olan Star Sapphire’nin yetenekleri şu şekilde sıralanıyor;

Pasif: Glimpse of the Predator / Yırtıcı Hayaleti

Star Sapphire’in yanında mor bir Predator aurası dolaşır. Kristal bomba ve mor hasat becerilerini kullanarak Predator’un saldırmasını sağlar ve Predator dokunduğu her düşmana hasar verir.

Q: Crystal Bomb /Kristal Bomba

Atıldığı hedefte yerden bir kaç parça mor kristal çıkartarak patlatır. Pasif yetenekte belirtilen Predator hedfe doğru hızlı bir saldırı yapar. Kristal Bomba patladığı zaman alan hasarı verir.

W: Violet Harvest / Mor Hasat

Predator’ün olduğu alanın tamamına hasar verir. Predator bu yetenekte de hedefe doğru hızlı bir saldırı yapar. Hasar verdiği her düşmandan sonra bonus power damage/güç hasarı kazanır.

E: Bonds of Love / Aşk Bağı

İki düşmanı birbirine bağlar ve onlara power damage/güç hasarı verir. Seçilen iki hedef birbirine bağlıyken, yetenek tekrar kullanılırsa düşmanlar birbirlerine çekilir ve çarpışırlar.

R: Manifest / Belirme

Pasif olarak etrafında dolaşan Predator aurasını canlandırır. Predator en yakındaki düşmanı seçer ve kımıldayamaz hale getirir, ardından saldırmaya başlar. Predator tekrar kullanılırsa hareket hızı kazanır.

Infinite Crisis oynamak için buraya tıklayın.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=13fdNdIAVxw” fs=”1″ hd=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!