Infinite Crisis açık beta ve yeni kahramanlar!

Son Güncelleme Tarihi:

Kapalı beta aşamasında adından sıkça söz ettiren Infinite Crisis, DC evreninde bizlere MOBA oynama şansını sunuyor. Kapalı beta süresince büyük ilgi gören ve MOBA oyuncularını kendine çekmeyi başaran Infinite Crisis önümüzdeki günlerde açık betaya geçmeyi planlıyor. Açık betaya geçme haberi ile birlikte DC ve Warner Bros. ekibinin bizlere bir güzel haberi daha var.

Açık beta tarihi 14 Mayıs olarak belirlenen oyuna bir çok kahraman gelmeye devam ediyor. Beta tarihinin açıklanması ile birlikte gelecek olan kahramanlar da duyuruldu.

Infinite Crisis Açık Beta Tarihi: 14 Mart 2014

Infinite Crisis’e kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Yeni gelecek olan kahramanlardan bahsetmek gerekirse öncelikle benim uzun zamandır keşke olsa dediğim bir kahramandan bahsetmek istiyorum. Mecha Superman.

Aslında dün tamda bu konu üzerinde ofiste “Keşke Mecha Superman getirselerdi abi ya” dememizin ertesi gününde Mecha Superman’in gelecek olması hepimizi çok sevindirdi.

Açık beta sürecine kadar yeni birçok kahraman duyurulacağını belirten IC ekibi, oyunu geliştirmekte ve iyi yerlere taşımakta oldukça ısrarlı görünüyor.

  • Infinite Crisis incelememize buradan ulaşabilirsiniz.
  • Infinite Crisis’e kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

[signoff predefined=”Infinite Crisis Sayfaları” icon=”home”][/signoff]

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!