İnanılmaz Aile 2 Kaldığı Yerden Devam Edecek!

İnanılmaz Aile adlı süper kahraman aileyi beyaz perde de göreli neredeyse tam 10 yıl oldu. Büyük bir kapanışın ardından hayranlar tabii ki de daha sonrasında neler yaşandığını heyecanla bekliyor. Pixar’ın devam filmleri yapmayı sevdiğini hepimiz biliyoruz ama ne yazık ki bu güzel filmin devam filmi henüz yapılmadı. Filmin devamında neler olduğunu öğrenemedik.

İnanılmaz Aile 2 Soru İşaretlerini Cevaplayacak

Uzun zamandır beklediğimiz ve peki daha sonra ne oldu diye sorduğumuz sorular, sonunda bir cevaba kavuşacakmış gibi duruyor. Pixar çalışanı John Lasseter, P23 Fuarı sırasında verdiği demeçte “Film tam olarak kestiğimiz yerden devam ediyor.” dedi. Sonrasında da “Tamam belki 1 dakika geçmiş olabilir.” diye de şaka yaptı. Konuşmasına “Filmin sonunda Kazıcının dev kazı makinesiyle geldiği ve İnanılmaz Aile ile karşılaştığı yeri hatırlıyorsunuz, işte film oradan başlayacak.”diyerek devam etti. John Lasseter, filmin temasında bir değişiklik olmadığını ve yine süper kahraman dünyasındaki bir ailenin yaşadığı maceraları işleyeceğini söyledi.

 

Soldan sağa doğru Dash, Violet, Bay İnanılmaz ve Lastik Kız

 

Filmin bu teması gerçekten de çok eğlenceli bir tema. Çünkü süper kahraman olmalarına rağmen bizlerin günlük hayatta, evde, işte veya okulda yaşadığımız problemleri süper kahramanların da yaşaması fikri filmi bir o kadar mantıklı ve eğlenceli kılıyor.

İnanılmaz Aile 2 15 Haziran 2018’de beyaz perdede vizyona girecek.

 

Mass Effect: Andromeda’yı Ücretsiz Oynama Şansınız Var

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!