IEM Katowice Biletleri Saniyeler İçinde Tükendi!

Son Güncelleme Tarihi:

Yılın en büyük elektronik spor etkinliklerinden biri olan, 4-6 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Intel Extreme Masters Katowice’nin alanlara erken giriş sağlayan biletleri, dakikalar değil sadece saniyeler içinde tükendi! Kesin bir süre vermek mümkün olmasa da, bir reddit kullanıcısının açtığı başlıkta yazdıkları durumu özetliyor:

IEM Katowice için bilet almaya çalıştım. Biletlerin satışa çıkması ile beraber siteye login oldum. Yoğunluktan dolayı login süreci biraz gecikti ve yaklaşık 20 saniye kadar sürdü. Giriş yaptığımda ise bilet kalmamıştı.

League of Legends, Counter Strike: Global Offensive ve StarCraft II‘de IEM sezonunun Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olan Katowice’ye giriş normalde ücretsiz olarak sağlanıyor. Bu biletlerin amacı ise Spodek Arena‘ya erken giriş sağlamak. Bu sayede, premiyum koltuklardan birini kaparak, alanlarındaki en başarılı takımları yakından izleme fırsatı buluyorsunuz. Ancak aşağıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi her geçen yıl etkinliğe olan ilgi ve doğru orantılı olarak erken giriş biletlerine olan talep de artıyor:

esl_iem_katowice_line

IEM Katowice 2015 Giriş Kuyruğu

Eğer hala bilet almaya niyetliyseniz, kesenın ağzını biraz daha açmanız gerekebilir. Karaborsaya düşen biletler şu sıralar, normal fiyatın iki katına kadar  ($70-$80 arası) çıkmış durumda. Ayrıca resmi satıcı olan TicketPro‘nun da elinde halen $120’lik premium biletlerden bulunuyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!